Animační programy pro děti


Cestovní kancelář Neckermann již sedmou sezónu nabízí zábavu pro celou rodinu v klubových hotelech s česky hovořícími animátory.
Letos přinášíme našim klientům novinku v podobě oblíbeného zahraničního konceptu animačních klubů Lollo & Bernie, který je velmi populární např. v Dánsku, Holandsku nebo Anglii. Věříme, že sympatickou žirafu Lollo a legračního medvěda Bernieho si zamilují i české děti a prožijí s nimi nezapomenutelné prázdniny.

Animační kluby jsou otevřeny v červenci a srpnu - v ostatních měsících dle obsazenosti. Většina hotelů nabízí své animační kluby v cizích jazycích, které mohou využít všichni klienti v hotelu.

Letos navíc k rezervaci některého z našich klubových hotelů s českou animací získáte vstupenky do Legolandu Německo zcela zdarma.*

*Nabídka platí do 31.1.2019

KLUBY PRO SEZÓNU 2019

Více
1. ZÁBAVA PRO DĚTI

Víme, že děti si potřebují na dovolené hrát. V Lollo & Bernie dětském klubu poznají nové kamarády, se kterými se bez obtíží domluví česky. Naši animátoři pro ně navíc připravili řadu her, soutěží a nových, zajímavých aktivit. Těšit se mohou na zábavné tanečky na dětské diskotéce, vytvoří si krásná vzpomínková trička nebo se třeba naučí žonglovat a vyzkouší si chůzi na nízkém laně (slackline). Nechybí ani oblíbené tematické dny jako třeba pirátský nebo indiánský den spojený s hledáním pokladu. Maskoti Lollo a Bernie vás budou bavit!

2. ČEŠTÍ ANIMÁTOŘI

Nejen, že se postarají o program pro vaše děti, ale díky své stále přítomnosti na hotelu vám kdykoliv nabídnout pomocnou ruku nebo dobrou radu. Řada z nich pro nás pracuje již několikátou sezónu a je na nich na první pohled vidět, jak moc je tahle práce baví. Všichni prošli důkladným školením a vždy v první řadě kladou důraz na bezpečnost svěřených dětí.

3. PROGRAM PRO DOSPĚLÉ

Pokud patříte k vyznavačům aktivní dovolené, budou naše kluby bavit i vás. V Active programu na vás čekají třeba lekce jógy, pilates nebo zumby. Ranní pozdrav slunci na pláži je jedinečný zážitek, stejně jako plážový volejbal s mezinárodní partou sportovců.

4. ODPOČINEK PRO RODIČE

Díky dětskému klubu si můžete vychutnat zasloužené chvíle odpočinku s knížkou, dobrým drinkem nebo třeba vyrazit s partnerem na procházku po pláži či romantickou večeři. Naši animátoři vezmou vaše děti na snídani nebo večeři a poté pro ně připraví program. Vy zatím máte volný čas jen pro sebe.

5. KVALITNÍ HOTELY

Klubové hotely jsou vybrány s maximálním důrazem na pohodlí dětí i rodičů. Nachází se v blízkosti pláže a najdete v nich prostorné rodinné pokoje, dětské bazény a hřiště a stravování all inclusive.
detsky_klub
DĚTSKÝ KLUB 3-7 LET

Pokud chcete každý den zažít něco nového, tak jste tady na správném místě!

- Oblíbené tematické dny (pirátský, indiánský aj.)
- Malování na trička a další výtvarné dílničky
- Dětské tanečky a vtipné choreografie na mini diskotéce
- Snídaně a večeře bez rodičů, v doprovodu našich animátorů

junior_klub
JUNIOR KLUB 8-12 LET

- Užijte si pohodové léto plné her a soutěží v našem animačním klubu!

- Cirkusové dovednosti (žonglování, slackline, aj.)
- Stavění hradů z písku a plážové hry
- Sportovní a společenské hry
- Dětské diskotéky, soutěže a show

active_sport
ACTIVE SPORT PRO DOSPĚLÉ

Ani rodiče nedostanou šanci se na dovolené nudit, pokud nebudou chtít!

- Jóga, pilates, tai chi, aqua aerobic, zumba
- Sportovní turnaje (volejbal, vodní pólo, šipky aj.)
- Vtipné hry a soutěže (cocktail game)
- Večerní soutěžní programy a show

Hotely s českými kluby pro sezónu 2019

Seznamte se s Lollo a Bernie

animacni_program_deti
Rodinná dovolená

kam s dětmi na dovolenou? Vyrazit můžete do zábavních parků nebo autem Evropou. Nabízíme širokou škálu apartmánů.