casa_cook_logo

Casa Cook hotely - Bohémský styl


Casa Cook je nový koncept Thomas Cook skupiny. Je inspirován rozdílným životním stylem a je zaměřen na vědomé a designově zdatné hosty, kteří ocení kulturu a individualitu. Ti hosté současně hledají autentické zážitky z dovolené. Casa Cook to je design, potrava pro duši a pohodu - to vše s uvolněním našeho ducha a uvědomění si naší osobnosti.

V Casa Cook najdete prvky, které podporují komunikaci a výměnu. Jsou to prostorné sedačky, houpací sítě, lehátka k odpočinku, hudba a možnost spřátelit se. Již zmíněný bohémský a uvolněný styl je možné cítit na každém kroku. Pro naše aktivní hosty je zde připraveno sportovní zařízení a profesionální fitness centrum.

Městský život se zde snoubí s dovolenou na pláži


Casa Cook zajišťuje dovolenou na pláži s troškou městského šmrncu. Výsledkem je individuální design, čerstvé místní jídlo, sportovní a duševní potrava - pro duši, mysl a tělo. To vše v uvolněné atmosféře.


casa_cook_rhodos_1
casa_cook_rhodos_2
casa_cook_rhodos_3

Unikátní a nevšední design


Každý hotel Casa Cook má svůj vlastní design inspirovaný městskými trendy a místní kulturou. Standardizovaná architektura? Monotónní design interiorů? S tím se tady nesetkáte. Casa Cook je znakem individuality a vytříbené lehkosti. Každý hotel má své vlastní kouzlo, stejně jako unikátní vybavení.


casa_cook_rhodos_4

Vychutnávání si jídla společně uklidňuje duši


Kuchyně v Casa Cook je otevřena od časného rána až do noci. A nezáleží na tom, jestli preferujete burgery nebo veganské jídlo. Všechno je připraveno čerstvé a z místních ingrediencí. Hosté se mohou připojit se svými známými k dlouhým stolům, poznat nové lidi a navázat kontakty.


casa_cook_rhodos_5

Sportování a duševní pohoda


Sportování a aktivity s blahodárnými účinky pro duši a tělo v Casa Cook pomáhají obnovit energii těla, mysli a také duši. Je zde mnoho možností na výběr. Například si hosté mohou zvolit intenzivní cvičení ve fitness nebo se protáhnout u jógy.


casa_cook_rhodos_6

Profesionální služby pro všechny


Pozorné, decentní a rovné pro každého. To jsou našeho profesionální služby v Casa Cook. U nás si hosté mohou užít odpočinkovou dovolenou mezi přáteli.


casa_cook_rhodos_7

Vezmi si náš styl s sebou domů


Pro ty, kteří milují náš styl stejně jako my, Casa Cook obchod nabízí klientům exkluzivní škálu homemade a fashion produktů.


casa_cook_rhodos_8