Dovolená prosinec (zimní i letní)


Prosinec je oblíbeným měsícem právě kvůli tomu, že se v něm nachází mnoho svátečních dnů. A mnoho svátečních dnů se rovná mnoho volna. Pokud tedy plánujete zimní dovolenou, je to jedno z nejzajímavějších období.

V prosinci si již naplno můžete užívat na kvalitně zasněžených sjezdovkách, které budou v tomto měsíci zasněžené v Rakousku, Itálii nebo ve Švýcarsku. Na našich horách je sníh obvykle až v polovině měsíce, ale každý rok je jiný, proto se informujte o aktuální situaci.

Zimní dovolená na horách - Rakousko a Itálie - prosincová lyžovačka


Máte rádi lyžování? Země Rakousko i Itálie jsou proslulé svými lyžařskými areály, které nenechají žádného lyžaře ve "štychu". Nejoblíbenějšími lyžařskými středisky jsou Zell am See, Bad Kleinkirchheim (Rakousko) a Val di Fiemme, Monte Bondone (Itálie).
Nabízíme Vám oblíbené hotely, které jsou ověřené našimi zákazníky. Zároveň do nich dojedete autem, v některých případech i vlakem.

Zimní dovolená u moře - prosincová koupačka


Rádi trávíte zimu u moře? A kdo ne? Ne každý z nás miluje sníh, mráz a standardní Vánoce. Právě proto Vám nabízíme letecké zájezdy, díky kterým na zimu a sníh zcela zapomenete. Oblíbenými destinacemi pro prosinec jsou kanárské ostrovy, egypt, zanzibar nebo dubaj.