Dovolená na říjen 2017

Plánujete si dovolenou na říjen? Připravili jsme pro vás několik říjnových nabídek. Inspirujte se u nás a vyberte si říjnové termíny.

Wellness v Maďarsku


Pár slov o wellness

Vy, kteří jste unaveni ruchem přímořských letovisek, jeďte si odpočinout Maďarska, země bohaté na historická místa, vinice a v neposlední řadě termální prameny. Termální lázeňství patří k pilířům maďarské kultury i historie a v naší nabídce najdete například lázeňské městečko Bük, Zalakaros, Eger a mnohá další. Důvod, proč v Maďarsku ve 20. století vzniklo tolik areálů termálních lázní je zcela jednoduchý – na tomto území se totiž rozlévaly vody Panonského moře a proto je zde velké množství minerálních látek, k jejichž zdrojům se není obtížné dostat.Říká se, že kdekoliv v Uhrách do země zarazíte hůl, tak vytryskne termální pramen.

Poznejte Maltu

Další zajímavé tipy - vlastní dopravou


Vlastní doprava

Jeďte autem

 • Rakousko od 333 Kč za os.
 • Německo od 444 Kč za os.
 • Česká republika od 514 Kč za os.
 • Maďarsko od 865 Kč za os.

Zábavní parky


 • Tropical Islands
  Využijte nabídku ubytování do Tropical Islands pro celou rodinu. Vyjet můžete kdykoli. V prázdninovém tropickém ráji na vás čeká bílá písečná pláž, křišťálově čistá voda nebo osvěžující nápoje. Nemusíte tak trávit mnoho hodin v letadle, abyste se ocitli v exotice.
  Více informací

  Nebo navštivte další zábavní park: Legoland