Dovolená na ostrově Mallorca


Mallorca představuje největší ostrov Baleárského souostroví a turistický magnet plný rozsáhlých hotelových komplexů a zábavního vyžití pro celou rodinu. Teplé, křišťálově čisté moře a světlý písek. Na Mallorce si přijdou na své plážoví povaleči, milovníci sportovního vyžití a zkrátka nepřijdou ani milovníci historie a kultury. Ta pravá dovolená v nádherné přírodě pod rozpáleným sluncem!

Palma de Mallorca


Hlavní město ostrova Mallorca s bohatou historií je nejdůležitějším přístavem ostrova s nádhernou pobřežní promenádou. Mezi nejznámější památky patří arabská pevnost Almudainu nebo gotická katedrála La Seo. Na své si tak přijdou i ti z Vás, kteří kromě odpočinku na pláži vyhledávají nové zážitky a poznání.

Nejkrásnější pláže


Některé pláže Mallorcy jsou zařazeny mezi nejkrásnější pláže Evropy. Můžete vybírat od rozsáhlých dunových oblastí přes zátoky lemované útesy, malé fjordy s bílým pískem, až po divoké plážičky. Mallorca je ostrov s neuvěřitelným počtem nádherných pláží a teplého moře, tak neváhejte a navštivte je.

Cala Mondragó je šestá nejkrásnější pláž ve Středomoří. Má délku pouze 220 m, ale v tak tyrkysové vodě jste se nikdy nekoupali!
Es Trenc je nádherná pláž na jihu ostrova s bílým pískem a perfektním zázemím pro děti v délce 3,5 km.
Pláž Formentor je stvořená pro zamilované páry. Je tvořená jemňoučkým pískem i vysokými útesy.