Dovolená na září 2017

Všude dobře tak co doma?! Využijte září k prohlídce evropských velkoměst, přírodních scenérií Alp, k degustaci maďarského vína nebo si s námi prodlužte léto a zaleťte si k moři. Pokud Vám zbývá pár dní dovolené tak neváhejte rezervovat prodloužený víkend 28.9. – 30.9.2017 k návštěvě Madridu, Valencie, Lisabonu nebo Bilbaa.

Letecky

Last minute zájezdy

 • Turecko od 5.340 Kč za os.
 • Řecké ostrovy od 5.868 Kč za os.
 • Španělsko od 7.900 Kč za os.
 • Bulharsko od 9.414 Kč za os.
 • Egypt od 11.039 Kč za os.

Eurovíkendy letecky

 • 28. 9. s česky hovořícím průvodcem
  Architektura, atmosféra, místní obyvatelé, památky, zajímavosti, restaurace…. Kdo z nás by nechtěl poznat rozličné metropole, ochutnat něco z místní kuchyně a prohlédnout si zajímavá místa. Můžete se s námi podívat do mnoha metropolí, do měst větších i menších, známých i neznámých. Navštivte Řím, Madrid, Lisabon a další.

  Naše nabídka je bohatá a stále ji rozšiřujeme. Přejeme si nabídnout každému cestovateli to, co si přeje a to od základních kategorií ubytování až po luxusní hotely, kde vás budou hýčkat perfektním servisem.

Legoland autobusem

 • Autobusový zájezd 28.9.2017
  Právě pro vás letos nabízíme i několik autobusových zájezdů právě do německého LEGOLAND® Deutschland. Můžete si vybrat mezi jedno a dvoudenními výlety. Udělat si výlet do jednoho z nejoblíbenějších zábavních parků nikdy nebylo snazší!

  Cena zájezdu: 1747 Kč

  Objednávejte zde!
  Více informací
  Program zájezdu
  Sraz účastníků v brzkých ranních hodinách na autobusovém nádraží Praha 4 – Roztyly (pokud v pokynech není uvedeno jinak), odjezd do Günzburgu. Zde individuální program v zábavním parku. V 18.00 hodin odjezd zpět do Prahy.

  Cena zájezdu zahrnuje
  - autokarovou dopravu dle programu
  - služby technického průvodce
  - jednodenní vstupenku do zábavního parku LEGOLAND®Deutschland
  Méně informací