Dovolená s CK Neckermann


CK Neckermann je cestovní kancelář s dlouholetou tradicí nabízející zájezdy k moři, do exotiky, autem Evropou, eurovíkendy, zájezdy do tematických parků a mnohem více. U nás si vyberou zájezd jak rodiny s dětmi, tak i páry, skupinky přátel, senioři nebo single.
Každý den se snažíme najít pro vás zájezdy za dostupnou cenu a s kvalitními hotely. To by nešlo bez našich 3 příslibů perfektní dovolené.

KVALITA


kvalita


Cestování je naše vášeň. Již od roku 1841 vytváříme nezapomenutelné zážitky a vzpomínky z dovolené. Posloucháme vás a díky zpětné vazbě se náš tým i partneři stále snaží zlepšovat, aby byla vaší příští dovolená ještě lepší.

SLUŽBY


sluzby


Jsme tu pro vás, kdykoliv je potřeba. Náš tým je vám k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu. Vaše dovolená pro nás znamená všechno. Usilujeme o to, abyste se z dovolené vraceli s úžasnými vzpomínkami a měli chuť se na nás příště opět obrátit.

SPOLEHLIVOST


spolehlivost


Pečujeme o vás. Můžete se spolehnout, že k vám budeme vždy otevření a upřímní. Vždy vám poskytneme všechny informace, které potřebujete, abychom zajistili cestování bez stresu.

Kam na dovolenou


Šetřete na penězích a ne na zážitcích! Vyberte si jeden z tisíců zájezdů nejen od nás, ale také od řady německých CK. Vyrazte k moři, třeba do Chorvatska, Bulharska nebo Řecka, objevte ty nejkrásnější kouty Evropy s naší nabídkou Autem Evropou nebo vyrazte lyžovat do jedné z našich lyžařských oblastí.

Jaký měsíc je ideální pro dovolenou

červen - hitem dnešního léta je jednoznačně tento měsíc, sezóna začíná
září - konec sezóny


LYŽOVÁNÍ 2018

Na hory za lyžováním a zimními radovánkami v last minute. Vyzkoušejte jeden z našich ověřených hotelů.

ZÁBAVNÍ PARKY

Udělejte si výlet do jednoho z tematických zábavních parků a užijte si nezapomenutelný víkend s celou rodinou.

EXOTIKA

Vysněná dovolená, na kterou se nezapomíná. Vyrazte letos do exotiky a splňte si svůj sen.

AUTEM EVROPOU

Poznejte krásu dovolené vlastní dopravou v Rakousku, Itálii, Chorvatsku a prozkoumejte třeba celou Evropu.

CLUBMED

Pro ty nejnáročnější z vás máme přichystané zájezdy plné luxusu a komfortu.

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE TIŠTĚNÉ KATALOGY

LÉTO U MOŘE 2018

V našem letním katalogu naleznete zejména destinace jako je Bulharsko, Španělsko, Řecké ostrovy či Turecko a mnohem více.

AUTEM EVROPOU 2018

S katalogem autem Evropou si můžete vybrat z řady hotelů a projet třeba celou Evropu. Mezi oblíbené destinace patří rakouské a italské Alpy.