Letecké eurovíkendy - prožijte víkend v evropské metropoli

Eurovíkendy - zájezdy s česky hovořícím průvodcem


Architektura, atmosféra, místní obyvatelé, památky, zajímavosti, restaurace…. Kdo z nás by nechtěl poznat rozličné evropské metropole, ochutnat něco z místní kuchyně a prohlédnout si zajímavá místa. Můžete se s námi podívat do mnoha metropolí, do měst větších či menších, známých i neznámých. Máme skvělé recenze.

Dokážeme zprostředkovat samostatné ubytování, ale také k tomu přidat letenku či autobusovou jízdenku, nebo nabídnout kompletní balíček zahrnující prodloužený víkend ve vybraných městech včetně veškerého servisu a česky hovořícího průvodce se znalostmi navštíveného místa.Naše nabídka poznávacích zájezdů - eurovíkendů je bohatá a stále ji rozšiřujeme. Přejeme si nabídnout každému cestovateli to, co si přeje a to od základních kategorií ubytování až po luxusní hotely, kde vás budou hýčkat perfektními službami. Odlety jsou vždy z Prahy. Objednejte si eurovíkend již dnes!

Naše eurovíkendy jsou vhodné i pro seniory, ale určitě bychom vám doporučili informovat se o fyzické náročnosti konkrétního eurovíkendu.

Eurovíkendy letecky – Kompletní balíčky s českým průvodcem

Eurovíkendy nebo eurovíkendové zájezdy jsou často a právem nazývány prodlouženými víkendy, neboť se jedná o kratší pobyty na zajímavých místech. V ceně eurovíkendu jsou letenky, transfery z letiště do hotelu, cestovní pojištění i další služby, ale jak svůj čas ve městech strávíte a která místa navštívíte, je čistě ve vaší režii. Nechte se provázet evropskými metropolemi těmi nejlepšími průvodci, které máme, nebo si udělejte svůj vlastní program. Zažijte příjemnou relaxaci nebo si aktivně odpočiňte ve vyhlášených evropských destinacích. Takto strávený prodloužený víkend dokonale zpestří stereotyp všedního dne.

Hotelbild

Istanbul

Poznejte bránu Orientu a důležitou obchodní křižovatku se symbolem Hagia Sofia. Nejnavštěvovanější čtvrtí Istanbulu je Sultanahmet, která je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Milovníci nakupování by měli zavítat i na Velký bazar.

Více o programu
eurovíkend v Istanbulu

Evropské metropole vlastní dopravou


Pokud si přejete na chvilku změnit místo pobytu, jste u nás správně. Ať už hledáte ubytování v rámci pracovní cesty nebo chcete s rodinou či přáteli vycestovat za poznáním či relaxem do některého blízkého nebo vzdáleného města, rádi vám budeme nápomocni při hledání nejvhodnějšího ubytování právě pro vás. Dopravu si můžete zajistit sami nebo využít naší služby rezervace jízdenek autobusové společnosti. Pracovníci na našich pobočkách pro vás obratem mohou najít požadované optimální spojení prostřednictvím společnosti Flixbus, případně prověřit letecké spojení do vzdálenějších míst. V případě zájmu kontaktujte naši servisní linku: 800 700 780