Eurovíkendy
Paříž
Barcelona
Madrid
Řím
Lisabon
Toskánsko
Valencie
Porto

Eurovíkendy 2018 - s česky hovořícím průvodcem


Architektura, atmosféra, místní obyvatelé, památky, zajímavosti, restaurace…. Kdo z nás by nechtěl poznat rozličné metropole, ochutnat něco z místní kuchyně a prohlédnout si zajímavá místa. Můžete se s námi podívat do mnoha metropolí, do měst větších i menších, známých i neznámých. Dokážeme zprostředkovat samostatné ubytování, ale také k tomu přidat letenku či autobusovou dopravu nebo nabídnout kompletní balíček na prodloužený víkend ve vybraných městech včetně veškerého servisu a průvodce se znalostmi navštíveného místa.
číst dál
Naše nabídka je bohatá a stále ji rozšiřujeme. Přejeme si nabídnout každému cestovateli to, co si přeje a to od základních kategorií ubytování až po luxusní hotely, kde vás budou hýčkat perfektním servisem.

Eurovíkendy letecky – Kompletní balíčky s českým průvodcem


Eurovíkendy jsou často a právem nazývány prodlouženými víkendy, neboť se jedná o kratší pobyty na zajímavých místech. Přestože v ceně eurovíkendu jsou letenky, transfery z letiště do hotelu, cestovní pojištění i další služby, jak eurovíkend strávíte a která místa navštívíte, je čistě ve vaší režii. Poznejte evropské metropole s nejlepšími průvodci, které máme, či si udělejte svůj vlastní program. Zažijte příjemnou relaxaci a přijeďte si odpočinout do vyhlášených evropských letovisek. Prodloužený víkend dokonale zpestří stereotyp všedního dne.

Eurovíkendy - Vlastní dopravou


Pokud si přejete na chvilku změnit místo pobytu, jste u nás správně. Ať už hledáte ubytování v rámci pracovní cesty nebo chcete s rodinou či přáteli vycestovat za poznáním či relaxem do některého blízkého nebo vzdáleného města, rádi vám budeme nápomocni při hledání nejvhodnějšího ubytování právě pro vás. Dopravu si můžete zajistit sami nebo využít naší služby rezervace jízdenek autobusové společnosti. Pracovníci na našich pobočkách pro vás obratem mohou najít požadované optimální spojení prostřednictvím společnosti Flixbus, případně prověřit letecké spojení do vzdálenějších míst.

Hotelbild
Paříž

Vydejte se s námi na eurovíkend do Paříže a poznejte nezapomenutelnou atmosféru této evropské metropole. S naším českým průvodcem se nudit rozhodně nebudete a dozvíte se mnoho nového.

Více o programu

Hotelbild
Madrid

Madrid je místem královské rodiny, ale také bohaté historie a kultury celého Španělsko mísící se na jednom místě. Navštívit můžete Královský palác nebo krásný chrám Debod.

Více o programu

Hotelbild
Řím

Podívat se do Říma je sem mnoha z nás. Pojďte si ho splnit a prožijte krásné 3 dny obklopeni antickými památkami, živou italskou atmosférou a skvělým jídlem.

Více o programu

Hotelbild
Lisabon

Lisabon určitě patří mezi jednu z nejkrásnějších metropolí, které stojí za to navštívit. Poznejte Hrad svatého Jiří, Katedrálu Sé nebo Diamantový dům. S naším českým průvodcem na vás čeká nezapomenutelný prodloužený víkend.

Více o programu

Hotelbild
Toskánsko

NOVĚ PRO ROK 2018. Pisa nebo Florencie? Podívejte se s námi do obou těchto nádherných italských měst. Atmosféra těchto měst se nedá srovnat s žádným jiným.

Hotelbild
Valencie

Poznejte město paelly, kultury a věd. Valencie je přímořským městem s důležitým přístavem. Má také nádherné pláže, na kterých se můžete vykoupat nebo smočit. Spojte poznávání památek a koupání u moře.

Více o programu

Hotelbild
Porto

Ochutnejte pravé portské víno přímo v Portu. Porto je malé městečko v Portugalsku rozkládající se na pobřeží Atlantského oceánu. Najdete zde velké množství jedinečných architektonických památek, které stojí za shlédnutí, skvělé jídlo a mnoho dalšího.

Více o programu