prožijte euro víkend v evropské metropoli

Akční nabídky

Eurovíkendy s česky hovořícím průvodcem

Architektura, atmosféra, místní obyvatelé, památky, zajímavosti, restaurace…. Kdo z nás by nechtěl poznat rozličné evropské metropole, ochutnat něco z místní kuchyně a prohlédnout si zajímavá místa. Můžete se s námi podívat do mnoha metropolí, do měst větších i menších, známých i neznámých. Máme skvělé recenze. Dokážeme zprostředkovat samostatné ubytování, ale také k tomu přidat letenku či autobusovou dopravu nebo nabídnout kompletní balíček na prodloužený víkend ve vybraných městech včetně veškerého servisu a průvodce se znalostmi navštíveného místa.

Naše nabídka poznávacích zájezdů z kategorie eurovíkendy je bohatá a stále ji rozšiřujeme. Přejeme si nabídnout každému cestovateli to, co si přeje a to od základních kategorií ubytování až po luxusní hotely, kde vás budou hýčkat perfektním servisem. Odlety vždy z Prahy. Objednejte si eurovíkend již dnes!

číst dál

Eurovíkendy letecky – Kompletní balíčky s českým průvodcem

Eurovíkendy a eurovíkendové zájezdy jsou často a právem nazývány prodlouženými víkendy, neboť se jedná o kratší pobyty na zajímavých místech. Přestože v ceně eurovíkendu jsou letenky, transfery z letiště do hotelu, cestovní pojištění i další služby, jak eurovíkend strávíte a která místa navštívíte, je čistě ve vaší režii. Poznejte evropské metropole s nejlepšími průvodci, které máme, či si udělejte svůj vlastní program. Zažijte příjemnou relaxaci a přijeďte si odpočinout do vyhlášených evropských letovisek. Prodloužený víkend dokonale zpestří stereotyp všedního dne.

Eurovíkendy - Vlastní dopravou

Pokud si přejete na chvilku změnit místo pobytu, jste u nás správně. Ať už hledáte ubytování v rámci pracovní cesty nebo chcete s rodinou či přáteli vycestovat za poznáním či relaxem do některého blízkého nebo vzdáleného města, rádi vám budeme nápomocni při hledání nejvhodnějšího ubytování právě pro vás. Dopravu si můžete zajistit sami nebo využít naší služby rezervace jízdenek autobusové společnosti. Pracovníci na našich pobočkách pro vás obratem mohou najít požadované optimální spojení prostřednictvím společnosti Flixbus, případně prověřit letecké spojení do vzdálenějších míst.

Naše eurovíkendy jsou vhodné i pro seniory, ale určitě bychom vám doporučili se informovat o fyzické náročnosti konkrétního eurovíkendu.

skrýt

Přehled destinací, ve kterých můžete strávit eurovíkend


Hotelbild

Porto

Ochutnejte pravé portské víno přímo v Portu. Porto je malé městečko v Portugalsku rozkládající se na pobřeží Atlantského oceánu. Najdete zde velké množství jedinečných architektonických památek, které stojí za shlédnutí, skvělé jídlo a mnoho dalšího.

Více o programu
eurovíkend v Portu

Hotelbild

Istanbul

Poznejte bránu Orientu a důležitou obchodní křižovatku se symbolem Hagia Sofia. Nejnavštěvovanější čtvrtí Istanbulu je Sultanahmet, která je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Milovníci nakupování by měli zavítat i na Velký bazar.

Více o programu
eurovíkend v Istanbulu

Hotelbild

Atény

Poznejte Atény, moderní velkoměsto pyšnící se nepřeberným množstvím pamětihodností. Největším lákadlem je zajisté chrám Parthenon na Akropoli. V řeckých restauracích ochutnejte tradiční řeckou kuchyni a zažijte tu pravou pohostinnost místních obyvatel.

Více o programu
eurovíkend v Aténách