Eurovíkendy


Architektura, atmosféra, místní obyvatelé, památky, zajímavosti, restaurace…. Kdo z nás by nechtěl poznat rozličné metropole, ochutnat něco z místní kuchyně a prohlédnout si zajímavá místa. Můžete se s námi podívat do mnoha metropolí, do měst větších i menších, známých i neznámých. Dokážeme zprostředkovat samostatné ubytování, ale také k tomu přidat letenku či autobusovou dopravu nebo nabídnout kompletní balíček na prodloužený víkend ve vybraných městech včetně veškerého servisu a průvodce se znalostmi navštíveného místa.
číst dál
Naše nabídka je bohatá a stále ji rozšiřujeme. Přejeme si nabídnout každému cestovateli to, co si přeje a to od základních kategorií ubytování až po luxusní hotely, kde vás budou hýčkat perfektním servisem.

Eurovíkendy letecky – Kompletní balíčky s českým průvodcem


Eurovíkendy jsou často a právem nazývány prodlouženými víkendy, neboť se jedná o kratší pobyty na zajímavých místech. Přestože v ceně eurovíkendu jsou letenky, transfery z letiště do hotelu, cestovní pojištění i další služby, jak eurovíkend strávíte a která místa navštívíte, je čistě ve vaší režii. Poznejte evropské metropole s nejlepšími průvodci, které máme, či si udělejte svůj vlastní program. Zažijte příjemnou relaxaci a přijeďte si odpočinout do vyhlášených evropských letovisek. Prodloužený víkend dokonale zpestří stereotyp všedního dne.

Eurovíkendy - Vlastní dopravou


Pokud si přejete na chvilku změnit místo pobytu, jste u nás správně. Ať už hledáte ubytování v rámci pracovní cesty nebo chcete s rodinou či přáteli vycestovat za poznáním či relaxem do některého blízkého nebo vzdáleného města, rádi vám budeme nápomocni při hledání nejvhodnějšího ubytování právě pro vás. Dopravu si můžete zajistit sami nebo využít naší služby rezervace jízdenek autobusové společnosti. Pracovníci na našich pobočkách pro vás obratem mohou najít požadované optimální spojení prostřednictvím společnosti Flixbus, případně prověřit letecké spojení do vzdálenějších míst.

Letecky s česky hovořícím průvodcem

Vlastní dopravou

Cestujte nezávisle a využijte naší široké nabídky hotelů. Nejenže cestujete pohodlně a příjemně po vlastní ose, ale navíc, díky vlastnímu plánování, můžete poznat i více zemí, jejich kulturu a památky. Cestování s Neckermann cestovní kanceláří vám zpříjemní léto a přinese vám spoustu nových a nevšedních zážitků.

Získejte nové prožitky a poznatky a užijte si vaši dovolenou skutečně do sytosti. S naší cestovní kanceláří je to snadné.
nemecko_lipsko
Německo - Lipsko

NOVUM HOTEL AM RATSHOLZ

Apartmánový hotel pochází z roku 1993. Objekt hostům nabízí celkem 113 pokojů. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, snídaňový salónek, bar, kadeřnictví a konferenční místnost. Přístup k internetu ve společných prostorách hostům...

Hotelbild
Maroko - Marrakesch

OUDAYA

Hotel hostům nabízí celkem 92 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace,...

Hotelbild
Francie - Paříž

HOTEL MODERN

Hotel pochází z roku 1900. Objekt má 37 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde snídaňový salónek, bar, TV místnost a...

praha_vlastni_doprava
Česká republika

Best Western Meteor Plaza

Hotel pochází z roku 1304. Objekt má 88 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf a směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi.

<
 • Last Minute 2017
  Chystáte se na last minute dovolenou? Vyberte si z našeho katalogu jednu z oblíbených destinací našich klientů:

  - Bulharsko
  - Řecko
  - Turecko
  - Mallorca
 • Vydejte se v zimě do exotiky
  Zimní období je ideální, kdy se vydat do exotiky. Podívejte se na naši nabídku zájezdů na:

  Kubu,
  Dominikánskou republiku
  Mauricius
  Thajsko
  Čtěte více
GRIDROW NECCZ_MN 28.06.2017 15:17
NEWSLETTERBOX NECCZ_PH 26.07.2017 15:54
SOCIALBOX NECCZ_TH 26.07.2017 08:32
BILDOBJEKT NECCZ_PH 31.07.2017 11:16