Program zájezdu
O destinaci
Fakultativní výlety
Výhodné balíčky
Hotel

BILBAO - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcemPROGRAM ZÁJEZDU

1. DEN
ve večerních hodinách přílet do Bilbaa a transfer do hotelu, ubytování, možnost zajištění večeře.

2. DEN
po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo dopoledne možnost fakultativního panoramatického okruhu Bilbaem s českým průvodcem. Odpoledne individuální program.

3. DEN
po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo možnost celodenního fakultativního výletu do San Sebestianu s českým průvodcem.

4. DEN
po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program nebo možnost procházky s česky hovořícím delegátem v ceně zájezdu. Odpoledne transfer na letiště, ve večerních hodinách odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O DESTINACI

BILBAO

Jedno z neoblíbenějších a nejnavštěvovanějších měst v severním Španělsku. Stále více je pokládáno za město vzdělávání a kultury. Za návštěvu stojí světoznámá stavba Guggenheimova muzea, dále staré město které je pouze 20 minut od vyhlášeného muzea. Jste vyznavači gastronomie? Zajděte na náměstí Plaza Nueva a navštivte nedělní trhy s místními specialitami. A to není vše, v Bilbau na vás čeká mnoho dalších památek jako jsou například: majestátní divadlo Arriaga, kostel sv. Mikuláše či visutý most Puente Colgante de Vizcaya. Toto kosmopolitní město Vás zajisté uchvátí.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY

A) Panoramatický okruh Bilbaem 950 Kč*

poznejte hlavní město Baskicka s katedrálou sv. Jakuba a bazilikou de Bogoňa, exteriéry Guggenheimova muzea a spoustu dalšího. A to vše s česky hovořícím průvodcem.

kód pro rezervaci S 28878A (minimální počet osob pro realizaci: 20)

B) Celodenní výlet do San Sebastian 1 300 Kč*

výlet do města gurmánů, kde uvidíte množství památek od baroka až po futurismus. Zřejmě nejvíce ceněnou stavbou je kostel Santa Maria del Coro a z moderního umění futuristická stavba Kursaal (dnešní kongresové centrum). Co byste si neměli nechat ujít, je místní tapas se sklenkou vynikajícího červeného vína z nedaleké oblasti La Rioja. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 28878B (minimální počet osob pro realizaci: 20)

C) BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 2 100 Kč*

balíček A + B

kód pro rezervaci S 28878C

* Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

  • letenku Praha – Bilbao – Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfery letiště – hotel – letiště
  • 3 noclehy v **** hotelu se snídaní
  • procházka s česky mluvícím průvodcem
  • česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

    HOTEL