BARCELONA - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem


Program zájezdu
O destinaci
Fakultativní výlety
Výhodné balíčky
Výběr termínu

PROGRAM ZÁJEZDU

do Barcelony1. DEN

po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Placa Espanya, Montjuïc, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Placa Catalunya...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Večer možnost typické španělské večeře v Port Olimpicu.

2. DEN

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. Odpoledne možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného odpoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno. Večer možnost podívat se na představení magické fontány na Placa Espanya, pokud bude v provozu.

3. DEN

po snídani možnost individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem. V podvečer návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány. V podvečerních hodinách možnost prohlídky interiérů Sagrady Famílie, které zajišťuje průvodce přímo na místě, a zajistí vám vstupenky i český výklad během procházky tímto Gaudího skvostem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O DESTINACI

Barcelona

Barcelona je pulzující metropole, kde se střetává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Velkým lákadlem je jméno světoznámého architekta Antoni Gaudího, jehož výtvory potkáte téměř na každém kroku. Nejvýznamnější stavbou je nedokončená katedrála Svaté rodiny Sagrada Familia. Navštivte známou barcelonskou ulici La Rambla s fantastickou atmosférou, s řadou pouličních umělců, živých soch v originálních kostýmech, secesní tržiště La Boquería, pověstnou operu Gran Teatre del Liceu a mnoho dalšího!

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY
v Barceloně

a) Panoramatický okruh Barcelonou 950,-Kč*

V průběhu panoramatického okruhu Barcelonou uvidíte exteriéry známých památek jako je Placa Espanya, Montjuïc, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Placa Catalunya. To vše s podrobným výkladem česky hovořícího průvodce.
kód pro rezervavaci S 72299A (minimální počet pro realizaci: 15)

b) Půldenní výlet do Montserratu 950,-Kč*

Navštivte s námi katalánskou národní horu cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.
kód pro rezervaci S 72299B (minimální počet pro realizaci: 15)

c) Půldenní výlet do Sant Sadurní 950 Kč*

Výlet za ochutnávkou šumivého vína Cava a skvělé tradiční čokolády (v ceně výletu je doprava a doprovod průvodce, vstupy do vinného sklepa a čokoládovny v ceně 16 € se platí na místě přímo u průvodce).
kód pro rezervaci S 72298 (minimální počet pro realizaci: 15)

BALÍČKY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

S 72299C Balíček A+B1 750,-Kč*
*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

  • letenka Praha - Barcelona - Praha včetně všech poplatků
  • transfer letiště - hotel - letiště
  • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
  • služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • procházka historickým centrem Barcelony s českým průvodcem zdarma
  • zákonné pojištění CK proti úpadku

INFO - platba městské taxy na místě cca 1,5 € osoba/noc