MADRID - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem


Program zájezdu
O destinaci
Fakultativní výlety
Výhodné balíčky
Výběr termínu

PROGRAM ZÁJEZDU

do Madridu1. DEN

přílet do Madridu, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Madridem s českým průvodcem (exteriéry, Královský palác, Španělské náměstí, Puerta del Sol, Muzeum Thyssen Bornemisza, Muzeum Reina Sofia, Muzeum Prado, Botanická zahrada, nám. Plaza Mayor, Plaza Cibeles, Plaza Colon, bulváry Gran Via, Paseo de Castellana, univerzitní Campus, býčí aréna Las Ventas, fotbalový stadion Santiago Bernabeu, Parc Retiro, Parque del Oeste, Casa de Campo…). Večer informační schůzka s průvodcem v hotelu.

2. DEN

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Toleda s českým průvodcem (dříve sídlo arcibiskupa, středisko arabské a židovské kultury, od 16. stol. sídlo španělských králů, dějiště prudkých bojů mezi republikány a frankisty). Odpoledne individuální program nebo možnost procházky historickým centrem Madridu se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Během procházky si prohlédneme Královský palác, katedrálu, nejznámější náměstí Španělska Puerta del Sol a Plaza Mayor. Nevynecháme zlatý trojúhelník madridského umění či park Buen Retiro. Večer možnost zajištění večeře.

3. DEN

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Escorialu s českým průvodcem (jeden z nejvýznamnějších královských paláců v Evropě, monumentální stavba, která sloužila jako královské sídlo a klášter). Odpoledne individuální program v Madridu.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O DESTINACI

Madrid

Poznejte dominanty pulzující metropole plné energie! Mezi které patří královský palác Palacio Real, náměstí Plaza Mayor, pomník Miguela de Cervantesa a hrdinů jeho nejslavnějšího románu Dona Quijota a Sancho Panzy na obdélníkovém náměstí Plaza de Espana. Více než šest tisíc malířských děl autorů z celé Evropy můžete shlédnout ve slavném muzeu Museo del Prado. Na býčí zápasy se vydejte do arény zvané Plaza Toros Las Ventas. A pokud budete mít ještě energii, vydejte se do víru nočního života. Madrid vypadá, jako kdyby nikdy nespal!

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY
v Madridu

a) Panoramatický okruh Madridem 950,-Kč*

Obdivujte s námi exteriéry známých madridských památek jako je Královský palác, Španělské náměstí, Puerta del Sol, Muzeum Thyssen Bornemisza, Muzeum Reina Sofia, Muzeum Prado, Botanická zahrada, náměstí Plaza Mayor, Plaza Cibeles, Plaza Colon, bulváry Gran Via, Paseo de Castellana, univerzitní Campus, býčí arénu Las Ventas, fotbalový stadion Santiago Bernabeu, Parc Retiro, Parque del Oeste, Casa de Campo. To vše za účasti česky hovořícího průvodce.
kód pro rezervaci S 28899A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

b) Půldenní výlet do Toleda 1600,-Kč*

Vydejte se prozkoumat Toledo, město ležící v Kastílii, přibližně 70 km jihozápadně od Madridu. Toledo se pyšní bohatou historií. Dříve bylo sídlem arcibiskupa, středisko arabské a židovské kultury, od 16. století sídlem španělských králů. Žádný návštěvník Španělska by rozhodně neměl vynechat prohlídku tohoto překrásného města. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.
kód pro rezervaci S 28899B (minimální počet zájemců pro realizaci: 20)

c) Půldenní výlet do Escorialu 1500,-Kč*

Objevte s námi jeden z nejvýznamnějších královských paláců v Evropě, klášter El Escorial. Tato monumentální stavba sloužila jako královské sídlo a klášter zasvěcený sv. Vavřinci z Escorialu. Výlet zahrnuje i prohlídku interiéru včetně výkladu česky hovořícího průvodce.
kód pro rezervaci S 28899C (minimální počet zájemců pro realizaci: 20)

BALÍČKY ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY

S 28899D balíček A+B 2400,-Kč*

S 28899E balíček A+C 2300,-Kč*

S 28899F balíček A+B+C 3800,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Z důvodu nutné rezervace vstupů v Escorialu, doporučujeme tento výlet rezervovat již před odletem.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Madrid - Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfer letiště - hotel - letiště
  • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
  • služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • procházka Madridem s českým průvodcem zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku


Hotel Praga ****

hotel s ideální polohou nedaleko centra Madridu. Stanice autobusu a stanice metra Marques de Vadillo v bezprostřední blízkosti hotelu. Hotelová restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyň. Moderní pokoje jsou vybavené televizí, klimatizací, trezorem a WiFi (za poplatek). Snídaně formou bufetu.

INFO

platba městské taxy na místě cca 1,5 €/osoba/noc