VALENCIE - Letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem


Program zájezdu
O destinaci
Fakultativní výlety
Výběr termínu

PROGRAM ZÁJEZDU

do Valencie1. DEN

ve večerních hodinách přílet do Valencie, transfer do hotelu. Informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. DEN

po snídani informační schůzka. Dopoledne individuální program nebo nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam…). Odpoledne možnost procházky historickým centrem Valencie se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně s českým průvodcem v ceně zájezdu. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další.

3. DEN

po snídani individuální program.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo možnost fakultativního výletu do přírodního parku Albufera s českým průvodcem. Odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O DESTINACI

Valencie

Objevte krásy Valencie! Můžete relaxovat na prosluněných plážích, poznávat historii či stoupat k vrcholkům hor. Navštivte bývalý obchod s hedvábím Llotja de la Seda, který patří mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Nezapomenutelnou atmosféru má procházka starobylými uličkami a nákup na rušných tržištích. Z 51 m vysoké vyhlídkové věže Micalet, ke které vede 207 schodů, se Vám naskytne úchvatný pohled na celý kraj.

FAKULTATIVNÍ SLUŽBY
ve Valencii

a) Panoramatický okruh Valencií 950,-Kč*

Vytvořte si první dojem o Valencii v průběhu panoramatického okruhu a navíc s výkladem česky hovořícího průvodce. Těšit se můžete na exteriéry známých valencijských památek. Uvidíte Město umění a vědy a přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí arénu, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh a institut současného umění Ivam. Výlet je doprovázen česky mluvícím průvodcem.
kód pro rezervaci S 14499A (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

b) Přírodní park Albufera 950 Kč*

Navštivte přírodní park, který se nachází cca 15 km od Valencie. Je to jedna z nejdůležitějších přírodních oblastí ve Středomoří. Tvoří ho sladkovodní laguny a centrem je jezero o velikosti 5x6 km. Park má i svou specifickou fauno a floru, je také hnízdištěm pro stěhovavé ptáky. Zde můžete vidět až 250 různých druhů ptactva.
kód pro rezervaci S 14499B (minimální počet zájemců pro realizaci: 15)

*Cena za osobu při rezervaci z Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Valencie - Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfer letiště - hotel - letiště
  • 3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
  • česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • procházka centrem Valencie s českým průvodcem zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

INFOplatba městské taxy na místě cca 1,5 € osoba/noc

Kdy letět do Valencie - Výběr termínu

Hotelbild
Silken Puerta Valencia

Termín: 27.09.2018

Hotel se nachází nedaleko centra Valencie, cca 5 minut chůze od Mestalla stadionu. V blízkosti Oceanografic, the city of Arts and Sciences, pláž, staré město. Pár minut chůze od hotelu se nachází stanice metra Aragón a dobré autobusové spojení do Bioparc a do oblíbených míst Valencie. K vybavení hotelu patří WiFi, restaurace, kavárna s barem. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, minibarem, WiFi, fénem, trezorem, WC a vanou nebo sprchou. Snídaně.