Dovolená Dominikánská republika


Právě nyní je ideální doba na dovolenou v Dominikánské republice. Tato u klientů nejoblíbenější karibská země si totiž ještě stále drží svůj autentický charakter, zároveň tu ale v posledních letech vyrostlo množství kvalitních hotelů, které zajišťují dovolenou s komfortem, jaký si naši klienti zaslouží. Doba letu také není nikterak závratná (s ohledem na vzdálenost): zhruba 10 hodin s transferem v některých z velkých evropských letišť.
Více informací

4 důvody proč Dominikánská republika


1) Tropická scenérie, hluboká historie, živá kultura, vřelí lidé a vynikající kuchyně, to je jen úzký výčet důvodů, proč zvolit právě tuto destinaci.
2) Dlouhé bílé pláže lemované palmami a průzračné moře jsou ikonické pro Dominikánskou republiku a celou karibskou oblast. Množství pláží z pobřeží nazývaného podle palem „kokosové pobřeží“ se zaslouženě dostalo na seznam UNESCO.
3) Dominikánská republika je jasnou volbou pro milovníky golfu. Místní golfová hřiště jsou prací špičkových designérů a golfistů.
4) Výjimečná je destinace také díky bohaté rozmanitosti fauny a flóry. Najdete tu (podle oblasti) palmy, mnoho druhů orchidejí i kaktusů. Ze zvířat je druhově rozmanité především ptactvo.

Počasí v Dominikánské republice


Tropické podnebí zapříčiňuje deště po celý rok, nicméně jsou to deště krátké. O období dešťů se tedy mluvit nedá, doba od června do listopadu se však v celé oblasti Karibiku označuje jako období hurikánů. Dominikánská republika jimi není zasahována nijak často (a pokud ano, jsou spíše slabé, na východu země, z měsíců pak nejvíc v září) a obecně platí, že i toto období je pro dovolenou velmi přívětivé. Teplota se po celý rok pohybuje kolem krásných 30°C (cca od 27°C do 32°C). Nejlepším časem pro návštěvu je však prosinec, leden a únor, a to jak kvůli samotnému ideálnímu počasí v Dominikánské republice, tak proto, že oblíbené evropské destinace jsou v tomto období na dovolenou u moře moc studené.

Dominikánská republika s CK Neckermann


U nás vám sestavíme dovolenou přesně podle vašich představ, potřeb a požadavků. Můžete si zvolit dobu a místo odletu, leteckou společnost, libovolnou délku pobytu a využít řadu first minute nebo last minute slev a v neposlední řadě si vybrat z množství kvalitních prověřených hotelů v naší nabídce. Zbytek už za vás udělá některý z našich prodejců.
Zobrazit méně