Dovolená v Thajsku


Slovo "thai" je v Thajsku výrazem pro svobodu. Možná právě proto se také o Thajsku často mluví jako o zemi milionu úsměvů. Jak by také ne. Krásné počasí, perfektní pláže a lahodná kuchyně, to je více než dost důvodů k tomu, aby každému vykouzlily úsměv na tváři. A kdy vyrazit do Thajska? Po celý rok zde trvá slunečné počasí. Pokud se ale budete chtít vyhnout období dešťů, pak je nejlepší volba listopad - květen.

5 Důvodů proč zvolit Thajsko


1) Nádherné pláže! Vlastně jedny z nejkrásnějších na celém světě.
2) Krásné počasí téměř po celý rok.
3) Thajská kuchyně, plná tropického ovoce, skvělých omáček a plodů moře.
4) Místní kultura a lidé, ti jsou zkrátka nezapomenutelní.
5) Desítky dech beroucích památek.

Thajsko s CK Neckermann


Věděli jste, že u CK Neckermann můžete do Thajska vycestovat na libovolný počet dní? U nás neplatí žádná omezení ani předepsané délky pobytu. Vaši exotickou dovolenou si tak můžete vychutnal právě tehdy, kdy vy sami chcete a na jak dlouho chcete. Ceny pobytů v Thajsku jsou navíc aktualizovány každý den. Co to znamená? Naše zájezdy nabízíme vždy za aktuální ceny v závislosti na sazbách leteckých společností. Můžete se tak spolehnout, že svou dovolenou zaplatíte vždy přiměřenou sumu.

Thajská letoviska

Upozornění


Zákaz používání elektronických cigaret a vodních dýmek v Thajsku. Podle platného zákona jsou v Thajsku zakázány: dovoz, držení nebo užívání elektronických cigaret a vodních dýmek. Více informací zde

Zákaz kouření veškerých tabákových výrobků platí pro veškeré pláže a označená místa.