FIRST MINUTE 2019


kompletní přehled výhod a slev při včasné rezervaci pro letecký produkt

Sleva za včasnou rezervaci: při rezervaci do uvedených termínů ušetříte až 40% z ceny ubytování. Ceny na webových stránkách jsou již po odečtení všech slev.

Zábavní systém My Wings na palubě Travel Service/Smartwings zdarma: při rezervaci dovolené z katalogové nabídky do 31.1.2019 obdržíte 1 unikátní kód na rezervaci/pokoj pro přístup do zábavního systému poskytovaném na palubách letadel Travel Service (pouze v letadlech, která systém podporují).

Pojištění zdarma: pro všechny potvrzené rezervace v termínu od 14. 1. do 28. 2. 2019 obdržíte pojištění k zájezdu zcela zdarma.

Dětská sleva až 100%: ve vybraných hotelech sleva pro děti až 100%.

Sleva pro novomanžele až 10%: sleva platí na osobu a pobyt a je vypočtena z ceny ubytování.

JOKER pokoje až 20% sleva: aneb vytáhněte si svého žolíka! Téměř u každého hotelu naleznete pokoje s kódem 2S, které jsou cenově výhodnější vůči standardním pokojům a mnohokrát se stejným vybavením. Při rezervaci tohoto typu pokoje přenecháváte výběr typu a polohy pokoje hotelu na hoteliérovi.

Sleva pro seniory až 15%: uvedenou slevu lze kombinovat s ostatními výhodami. Sleva je vypočtena z ceny ubytování a po odečtu všech dalších výhod. Platí pro katalogovou nabídku.

Výhodné termíny 5+2 zdarma: výhodné termíny, to jsou noci zdarma pro vás. 5+2 u vybraných hotelů nabízíme zvýhodněné termíny, kde při rezervaci pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze 5 nocí (možné jsou také varianty 6+1, 9+1, 10+1, 10+2, 11+1, 12+2, 13+1 a další).

Flexibilní délka pobytu: vyberte si délku pobytu, která Vám vyhovuje. Potřebujete více času na odpočinek od každodenního shonu nebo na poznávání místního okolí a kultury? Rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům a zařídíme vám dovolenou přesně na míru.

SLEVY LZE RŮZNĚ KOMBINOVAT, pokud není uvedeno jinak.