Lyžařská střediska s garancí sněhu v ItáliiStalo se vám, že jste přijeli na dovolenou a sníh nikde? Pak se s námi vydejte do jednoho z italských lyžařských středisek, kde nabízíme garanci sněhu a pojistěte si tak svou dovolenou.

Podmínky akce garance sněhu

Garance sněhu v lyžařských oblastech, které mají nejméně 2 300 m. n. m. Možnost bez poplatku změnit termín či ubytování 15-10. den před nástupem ubytování v případě, že: bude otevřeno méně než 50 %vleků v oblasti, kde je situován hotel. Pobyt musí být v termínu od 6. 1 . 2018 do 15. 3 . 2018. Při změně termínu si klient nemůže vyhrazovat právo na ponechání výhod, které měl v původní rezervaci, pokud již tato platnost skončila. V případě, že je hodnota náhradního ubytování nižší než cena původního ubytování, rozdíl v částce CK nevrací. Při vyšší hodnotě doplácí rozdíl v ceně klient. Zdroj informací rozhodující pro určení počtu vleků v provozu: www.schneehoehen.de

Ostatní střediska v ItáliiHotelbild
Val Gardena

Dolomity

Val Gardena je údolí v Dolomitech v severní části Itálie. Na své si zde přijdou všichni, nezáleží, jestli začátečníci nebo profesionálové. Val Gardena čítá přes 175 km sjezdových tratí od mírných až po ty prudké.

Hotelbild
Marmolada/Arabba

Dolomity

Malá horská vesnička Arabba leží v samém srdci Dolomit s nejvýše položeným ledovcem Marmolada. Jedná se o ideální východní místo v rámci lyžařského areálu Sella Ronda, který spojuje několik průsmyků.

Hotelbild
Val di Fassa

Dolomity

Val di Fassa je jedinečný lyžařský region mezi městečky Moena a Canazei, který je součástí Dolomity Superski s přímým napojením na okruh Sella Ronda. Spolu se sousedními a propojenými středisky nabízí přes 400 km sjezdovek.

Hotelbild
Val di Fiemme

Dolomity

Val di Fiemme je údolí v severní Itálii, z jihu obepínají dolinu Fleimstalské Alpy a ze severu masiv Latemar v Dolomitech. Rodiny zde ocení jednoduché až středně těžké svahy.

Hotelbild
Drei Zinnen

Dolomity

Skupina tří impozantních štítů (Cima Piccola, Cima Grande, a Cima Ovest) blížící se výškou 3 000 m jsou nejčastěji používané coby symbol celých Dolomit. Oblasti vévodí známý skiareál Helm/Monte Elmo.

Hotelbild
Trentino/Val di Sole

Tyrolsko

Údolí Val di Sole leží pod vápencovým masivem Brenta, pod zaledněným masivem Adamello - Presanella a v podhůří národního parku Dello Stelvio. Údolí propojuje lyžařskou oblast Folgaria Marilleva Madonna di Campiglio a Pinzolo se 150 km sjezdovek a 62 lanovkami a vleky.

Hotelbild
San Martino/Passo Rolle

Dolomity

Městečko San Martino leží v jihozápadní části Dolomit. Rozprostírá se pod vrcholky horského masivu Pale a je tvořeno dvěma skiareály: San Martino di Castrozza a Passo Rolle. Oba areály vás mile překvapí směsicí sjezdovek všech obtížností.