25% sleva

na konceptové hotely. Vyberte si ze smartline, SENTIDO, SunConnect nebo Casa Cook hotelů.

Inspirujte se

Letní dovolená 2018

DOVOLENÁ U MOŘE 2018

Top 5 First Minute destinací

  • Bulharsko od 6.510 Kč za os.
  • Španělsko od 6.857 Kč za os.
  • Turecko od 7.381 Kč za os.
  • Řecko od 8.559 Kč za os.
  • Chorvatsko od 8.902 Kč za os.

Autem Evropou 2018

slovensko_tatry
Sleva za včasnou rezervaci až 25 %

Včasná rezervace se vždy vyplatí! Při rezervaci do určitých termínů ušetříte až 25 % z ceny ubytování. Sleva se počítá z ceny ubytování. Ceny v rezervačních systémech a na internetu jsou vždy po odečtení všech slev.

dalnicni-znamka
Dálniční známka zdarma

Přemýšlíte o letní dovolené z našeho katalogu Autem Evropou 2018? Připravili jsme pro vás speciální akci "Rakouská dálniční známka zdarma", kterou od 1. 3. 2018 do 31. 3. 2018 obdrží klienti, kteří do své cílové destinace projíždějí Rakouskem. Zjistěte více.

slovensko_tatry
Regionální karty v ceně

K pobytům v řadě našich hotelů obdržíte regionální slevovou kartu. Získáte tak velmi výhodné vstupy do místních muzeí, památek nebo výhodné jízdenky na lanové dráhy či hromadnou dopravu.

Exotika

Podívejte se s námi do exotiky. Díky efektivní kombinaci linkového letu s hotelem dle Vašeho přání vám vykouzlíme nezapomenutelnou dovolenou na přání. Podívejte se na seznam našich destinací.
mauricius_dovolena
Mauricius s českým delegátem

Ostrov láká turisty z celého světa zejména jemným, bílým, do zlatova zabarveným pískem, průzračně čistým mořem, zelení místních pralesů, dechberoucími krátery a vodopády. Ale také nabízí k vidění bohatou faunu, včetně exotických druhů ptactva či opic, pod vodou pak spousty druhů ryb a korálů.

kuba_dovolena_1
Kuba, naše top destinace

Kuba se právem řadí mezi top destinace potápěčů. Šnorchlování a potápění je zde ideální zejména pro začátečníky. Nabízí velkou viditelnost a výskyt mnoha druhů exotických ryb. Oblíbené jsou i korálové útesy, kterými se Kuba může pyšnit.

FlexiFly - dynamický balíček

Flexibilně do celého světa - Evropa, Karibik, Indický oceán, Afrika, Jihovýchodní Asie, Střední Východ.

Po celý rok vám nabízíme lety do celého světa z aktuální nabídky leteckých společností. Sestavíme vám dovolenou podle vašich přání a časových možností.