Kontakt

V případě zájmu o uvedenou pozici, zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis na:

lucie.jarolimova@ckneckermann.cz

V předmětu emailu uvádějte název konkrétní pozice, o kterou se chcete ucházet.

Informace o ochraně osobních údajů a jejich zpracování pro uchazeče o zaměstnání ve společnosti Thomas Cook s.r.o. naleznete zde

Kariéra u Thomas Cook

Popis pozice:

Zpracování telefonních poptávek a dotazů
Zpracování písemných poptávek a dotazů
Vytváření nabídek a rezervací, poskytování poradenství
Kontrola a potvrzování smluv o zájezdu
Změny v rezervacích, storna

Požadujeme:

Ukončené SŠ/VOŠ vzdělání
Specializace na cestovní ruch výhodou
Znalost systému Amadeus výhodou
Praxe v cestovní kanceláři nebo agentuře výhodou
Znalost destinací a trhu cestovního ruchu
Znalost anglického/německého jazyka výhodou
Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet).
Komunikativnost, příjemné a vstřícné vystupování
Zaměření na prodej, orientace na klienta
Organizační schopnosti, pečlivost, pro-aktivní přístup
Týmový hráč

Nabízíme:

Zázemí silné mezinárodní společnosti
Atraktivní umístění v centru Olomouci
Práci v mladém a příjemném kolektivu
Motivující platové ohodnocení
Zvýhodněné ceny zájezdů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
Stravenky

Další informace:

Nástup: dohodou

Místo: Olomouc

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem pracovat v naší cestovní kanceláři. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 31. 8. 2018, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Zasláním svého životopisu společnosti Thomas Cook s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních a citlivých údajů v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění pro účely výběrového řízení.
Baví tě hledat odpovědi na následující otázky?

Proč není konverze eshopu dle očekávání? Může za to náš web? Jeho výkon? Nějaká konkrétní stránka? Špatná reklama? Nepochopitelné texty? Obecný pokles na trhu? Rozumíme našim zákazníkům? Známe jejich potřeby a očekávání?

Pak se vyplatí dočíst tuto nabídku.

Popis činnosti:

• Analýza webových stránek se zaměřením na zvyšování konverze webu
• A/B testování, uživatelské testování konverzních prvků,
• Spolupráce na optimalizaci webových stránek pro SEO a koncové klienty
• Podpora online prodeje – sledování trendů v oblasti internetového prodeje
• Vyhodnocování dat v nástroji Google Analytics
• Implementace nových analytických nástrojů a jejich nastavování
• Analýzy chování návštěvníků, účinnost reklamních kampaní

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Minimálně 1 rok zkušeností v oblasti eCommerce/ a webové analytiky
• Byznys-analytické myšlení, silná orientace na obchod
• Pozitivní vztah k datům a schopnost jejich interpretace
• Expertní znalost online analytických nástrojů
• Znalost problematiky internetového obchodování (e-shop)
• Přehled v oboru a znalost trendů
• Velmi dobrá znalost SEO
• Zkušenosti s UX výhodou
• Základní znalosti HTML, CSS, Javascript; základy programování výhodou
• Znalost cestovního ruchu výhodou
• Komunikativnost, prezentační dovednosti, týmový duch
• Samostatnost, pro-aktivní přístup, flexibilita, pečlivost
• Touhu posouvat se dál a neustále na sobě pracovat

Nabízíme:

• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Zajímavou a dynamickou práci
• Motivující platové ohodnocení
• Zvýhodněné ceny zájezdů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
• Stravenky

Místo: Praha 3 - Flora

Zasláním svého životopisu společnosti Thomas Cook s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních a citlivých údajů. Informace o ochraně osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání ve společnosti Thomas Cook s.r.o. naleznete zde: https://www.ckneckermann.cz/_pdfs/ochrana_os_udaju_pro_uchazece_thomas_cook.pdf
Koho hledáme a co bude náplní Vaší práce:

Do pobočky naší cestovní kanceláře v Praze hledáme příjemného a komunikativního kandidáta na pozici prodejce zájezdů. Mezi hlavní aktivity patří zajištění plynulého chodu kanceláře, jednání s klienty a vytváření nabídek. Ideální kandidát by měl mít aktivní zájem o cestovní ruch a schopnost naslouchat přáním zákazníka.

• nabídka a prodej zájezdů
• vyřizování přijatých poptávek a následná rezervace zájezdů
• poskytování poradenství a komunikace se zákazníky

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• zájem o cestovní ruch
• dobré zeměpisné znalosti
• výborná znalost českého jazyka podmínkou
• základní znalost angličtiny
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• příjemné vystupování
• dobré komunikační a prodejní dovednosti
• pečlivost a smysl pro zodpovědnost
• zájem o cestovní ruch, osobní zkušenost s cestováním

Výhodou:

• vzdělání v oboru
• praxe v prodeji zájezdů v cestovní kanceláři nebo agentuře
• znalost NJ
• osobní zkušenost s cestováním

Nabízíme:

• zázemí silné mezinárodní společnosti
• zajímavou a dynamickou práci v příjemném kolektivu
• motivující platové ohodnocení (bonusy za prodané zájezdy a doplňkové služby)
• zvýhodněné ceny zájezdů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
• odborná školení a poznávací cesty do destinací
• stravenky
• důraz na rozvoj zaměstnanců
• spolupráce se společností Multisport, možnost zvýhodněného mobilního tarifu

Můžete to být právě Vy, kdo pomůže najít našim klientům ideální místo pro jejich dovolenou!

Místo: Praha