Luxusní hotel Casa Cook Kos

Naše Thomas Cook hotely plní vaše dovolenková přání


Za účelem uspokojení vašich potřeb jsme vyvinuli řadu konceptových hotelů šitých na míru vašim požadavkům. Myšlenkou je, že vždy budete schopni najít hotel, který vám vyhovuje, bez ohledu na to, s kým cestujete, nebo jaký je váš rozpočet. Nyní vám můžeme nabídnout šest hotelovýcj konceptů, které jsou vyhovující jak pro jednotlivce, tak pro velkou rodinu. Naše hotely a resorty splňují ty nejpřísnější nároky kvality.


Sentido hotely

DOVOLENÁ PLNÁ SMYSLNÝCH ZÁŽITKŮ

SENTIDO jsou vybrané hotely, ve kterých se soustředíme na to, abychom vám během dovolené nabídli něco málo navíc. Protože my víme, že i malé drobnosti se počítají. Úžasná poloha, milí lidé, sklenice čerstvého vymačkaného džusu a mnoho dalších detailů, které dělají z hotelů skvělá místa, kde zažijete opravdovou pohostinnost. Užijte si vaši vysněnou dovolenou plnou relaxace, regenerace a různých aktivit.

Casa Cook hotely

BOUTIQUE HOTELY S UVOLNĚNOU ATMOSFÉROU

Casa Cook je nový koncept Thomas Cook skupiny. Je inspirován rozdílným životním stylem a je zaměřen na vědomé a designově zdatné hosty, kteří ocení kulturu a individualitu. Ti hosté současně hledají autentické zážitky z dovolené. Casa Cook to je design, potrava pro duši a pohodu - to vše s uvolněním našeho ducha a uvědomění si naší osobnosti.

Cook's Club hotely

PRO NOVOU GENERACI CESTOVATELŮ

Cook's Club je nejnovější hotelový koncept skupiny Thomas Cook, který zahájil provoz v létě 2018. Tyto hotely jsou speciálně navrženy pro hosty, jež očekávají od svých hotelů a dovolené něco víc.

Sunprime hotely

EXKLUZIVNĚ PRO DOSPĚLÉ

Sunprime je naše značka vytvořená na míru těm, kteří cestují bez dětí. V Sunprime hotelech nabízíme kvalitu, komfort a zaměření na nejjemnější detaily.

SunConnect hotely

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU

SunConnect hotely a resorty jsou vhodné pro rodiny. Můžete zde sdílet spoustu času se svými blízkými, zůstat v kontaktu se všemi doma a zároveň navazovat nová přátelství. SunConnect Resorty jsou navrženy tak, aby vám zaručily pohodovou dovolenou, kde se budete cítit uvolněně po celou dobu.

smartline hotely


CHYTRÁ A DOSTUPNÁ VOLBA PRO KAŽDÉHO

Smartline hotely jsou dostupné za rozumnou cenu pro rodiny, přátele, páry i jednotlivce. Útulné pokoje za dobrou cenu s důrazem na servis a čistotu. Naše *** a **** hotely se nacházejí v oblíbených středomořských destinacích, v blízkosti pláže a nabízí uvolněnou a neformální atmosféru.