Zájezd do Legolandu


Navštivte s CK Neckermann Legoland, který se nachází v blízkosti německého Günsburgu, tedy v dojezdové vzdálenosti autem. Z Prahy se do Legolandu, tedy jednoho z nejpopulárnějších zábavních parků, dostanete během pár hodin. Naleznete zde širokou nabídku atrakcí, které si užije celá rodina. Nechybí plavba loďkou zakončená 12metrovým vodopádem, dobrodružná cesta do džungle, horská dráha, ale i možnost navštívit zmenšené Benátky nebo Eiffelovku. Novinkou roku 2019 je Pharaon’s Land, neboli Země Faraonů, kde kromě tradičních atrakcí můžete využít programu nabízející nález pokladu. V roce 2019 byla také nově otevřena část nabízející program ve filmových kulisách THE LEGO® MOVIE 2 Experience – filmová sada", kde si můžete prohlédnout řadu detailů z tohoto populárního filmu. Využijte tak naší nabídky a kupte si ubytování i se vstupenkou!

Proč jet s námi do Legolandu?

Pro celou rodinu

Hledáte tip na perfektní rodinný výlet? Proč si nevyrazit právě do Legolandu, kde na vás čeká spousta zábavy pro celou rodinu.

Desítky atrakcí

V Legolandu na vás čekají desítky úžasných atrakcí. Kromě horských drah, hradů, tematických koutků a vodních atrakcí na vás čeká i pár adrenalinových zážitků.

Největší modely

V celém Legolandu naleznete stovky modelů z celkově až 55 milionů LEGO kostek. Nejvíce jich na vás čeká v místním Minilandu, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout například nejvyšší budovy světa na jednom místě.

Skvělá dostupnost

Legoland® Deutschland se nachází jen kousek za německými hranicemi. Cesta autobusem trvá asi 6 hodin. Není tak divu, že Legoland každoročně vyhledá tolik českých návštěvníků.

Ubytování v Legolandu i se vstupenkou


Ubytování v tematických vesničkách Legolandu vás nenechá usnout, budete si totiž chtít vychutnat tyto vesničky naplno v jakoukoliv denní dobu. V nabídce CK Neckermann nabízíme tematické ubytování patřící Legolandu, a to v těsné blízkosti tohoto zábavního parku. Můžete se například ubytovat mezi piráty nebo v různých hradech a zámcích a do samotného zábavního parku dojdete pěšky. V naší nabídce je nejběžnější ubytování na 1 noc s dvoudenní vstupenkou.

Hotelbild
LEGOLAND® Feriendorf

Günzburg, Bavorsko

Prázdninová vesnička LEGOLAND® Feriendorf nabízí většinu ubytování v samostatných domečkách, a to jak se standardními pokoji, tak s tematickými pokoji v duchu rytířské, pirátské nebo egyptské tematiky. Nechybí lanové hřiště s různými stupni obtížnosti (za poplatek), pirátský golf nebo herní prvky uvnitř vnitrobloků. Neváhejte si rezervovat ubytování v této dobrodružné vesničce!