LEGOLAND s CK Neckermann


Věděli jste, že CK Neckermann nabízí zájezdy do tohoto zábavního parku již od roku 2007?


U nás také vznikla myšlenka, uspořádat v německém Legolandu speciální den pro česky hovořící návštěvníky - populární Český den, kdy můžete absolvovat různé prohlídky, jako např. LEGO Fabrik nebo Miniland s česky hovořícím průvodcem.

Nejoblíbenější:

LEGOLAND® VLASTNÍ DOPRAVOU

Využijte nabídku ubytování a vstupenek do Legolandu® Deutschland. Vyjet můžete kdykoli.

LEGOLAND® AUTOBUSEM

Chcete si Legoland užít bez zbytečných starostí?

Právě pro vás letos nabízíme i několik autobusových zájezdů právě do německého LEGOLAND® Deutschland. Udělat si výlet do jednoho z nejoblíbenějších zábavních parků nikdy nebylo snazší!

Program
Sraz účastníků v brzkých ranních hodinách na autobusovém nádraží Praha 4 – Roztyly (pokud v pokynech není uvedeno jinak), odjezd do Günzburgu. Zde individuální program v zábavním parku. V 18.00 hodin odjezd zpět do Prahy.

Cena zahrnuje
- autokarovou dopravu dle programu
- služby technického průvodce
- jednodenní vstupenku do zábavního parku LEGOLAND®Deutschland

Český den*
Pro zájemce jsou připraveny různé prohlídky s českým překladem např. (LEGO® Fabrik, jízda vláčkem EXPRESS s výkladem a mnohé další aktivity). Pouze jedinkrát v roce můžete absolvovat prohlídky s česky mluvícím průvodcem a dozvědět se různé zajímavosti!

CENA ZÁJEZDU:

autobusový zájezd (český den*) - 28.9.2018 - 1572 Kč
autobusový zájezd - 21.7. 2018, 25.8.2018 - 1912 Kč

Proč jet s námi do Legolandu?

Pro celou rodinu

Hledáte tip na perfektní rodinný výlet? Proč si nevyrazit právě do Legolandu, kde čeká spousta zábavy pro celou rodinu.

Desítky atrakcí

V Legolandu na vás čekají desítky úžasných atrakcí. Kromě horských drah, hradů, tematických koutků a vodních atrakcí na vás čeká i pár adrenalinových zážitků.

Největší modely

V celém Legolandu naleznete stovky modelů z celkově až 55 milionů LEGO kostek. Nejvíce jich na vás čeká v místním Minilandu, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout například nejvyšší budovy světa na jednom místě.

Skvělá dostupnost

Legoland® Deutschland se nachází jen kousek za německými hranicemi. Cesta autobusem trvá asi 6 hodin. Není tak divu, že Legoland každoročně vyhledá tolik českých návštěvníků.

Pokud přeci jenom upřednostňujete cestu letadlem, podívejte se naši nabídku leteckých zájezdů. Cestujete-li s rodinou a dětmi, pak jistě oceníte naši speciální nabídku na dovolenou s dětmi.