Nejoblíbenější:

Údolí Gastein (lyžařské středisko)


Krásné údolí Gastein leží jižně od Salcburku a tvoří ho 4 lyžařské areály. Zimní nadšenci jakéhokoliv zaměření najdou v údolí Gastein hotový ráj. Lyžaři i snowboardisté si užijí 220 km širokých a upravených sjezdovek, milovníci freeride zase divokou přírodu stranou od civilizace.

Rodiny s dětmi jistě využijí lyžařské školy a školky, kde se pod dohledem zkušených instruktorů naučí lyžovat naši nejmenší. Zábavu najdete také při sáňkování. Oblast je rovněž známá termálními prameny, které nabízí široké možnosti vodních radovánek.

Známé Skalní lázně (Felsentherme) v městečku Bad Gastein nabízejí jak klidovou zónu s bazénem a saunami, tak zážitkovou zónu se skluzavkou a gejzíry. Ve vedlejších Alpentherme v Bad Hofgastein si děti užijí na skluzavce, tobogánech nebo ve vodním multikině, dámy v oddělené sekci „ladies world“ nebo celá rodina ve vířivkách a venkovním i vnitřním bazénu.

Fotografie vč. skimapy


Důležité informace o lyžařském středisku Údolí Gastein

Proč právě Údolí Gastein

V tomto lyžařském středisku najdou zalíbení nejen skvělí lyžaři, ale také lyžaři amatéři. Středisko nabízí mnoho lyžařských škol, kde se naučí lyžovat opravdu každý.

Nabídka hotelů vč. mapy