DÁLNIČNÍ ZNÁMKA ZDARMA


!!AŽ DO 31. 10. 2019 KE KAŽDÉMU ZAKOUPENÉMU POBYTU Z KATALOGU LYŽOVÁNÍ A RELAX (S ODJEZDEM V TERMÍNU OD 16. 12. 2019 DO 30. 4. 2020) RAKOUSKÁ DÁLNIČNÍ ZNÁMKA ZCELA ZDARMA !!


>>VYPLNIT FORMULÁŘ<<

Zimní dovolená na horách

Zimní dovolená na horách s CK Neckermann, to je záruka skvělých služeb a parádní lyžovačky jak pro zkušené lyžaře, tak i pro začátečníky a rodiny s dětmi. Nabídka zimních pobytů je vskutku pestrá a plná výhod a benefitů, které vám zpříjemní nejenom samotný výběr, ale i dovolenou samotnou. Vyrazte s námi letos na hory a užijte si pohádkovou zimní dovolenou.

Nabídka zimních pobytůProč na hory s CK Neckermann?


Sleva za včasnou rezervaci až 25 %


Včasná rezervace se vždy vyplatí! Při rezervaci do určitých termínů ušetříte až 25 % z ceny ubytování. Sleva je vypočtena z ceny ubytování. Ceny v rezervačních systémech a na internetu jsou vždy již po odečtení všech slev.

Zvýhodněné delší pobyty až o 20 %


Užijte si zimní dovolenou dle vašeho gusta a ještě ušetřete! Při pobytu od určitého počtu nocí můžete využít slevy až 20 %. Ceny v rezervačních systémech a na internetu jsou vždy již po odečtení všech slev.

Regionální slevové karty zdarma


U vybraných hotelů obdržíte k pobytu regionální slevovou kartu, čímž získáte velmi výhodné vstupy do místních muzeí, památek, nebo levnější jízdenky na lanové dráhy či hromadnou dopravu. Více info v popisu hotelu.

Zkrácené pobyty již od 1 noci


Nechce se vám trávit dovolenou pouze na jednom místě , ale chcete více cestovat po Rakousku a Itálii? Žádný problém! V řadě našich hotelů máte možnost ubytování již od 1 noci nebo můžete přijet kdykoliv během celého týdne!

Záloha pouze 990 Kč/os.


Pokud si rezervujete jeden z našich zimních pobytů vlastní dopravou pořádaný CK Neckermann s termín odjezdu od 1. 12. 2019 do 30. 4. 2020, zaplatíte jen 990 Kč za osobu a zbytek zálohy (50 %) můžete splatit až 31. 8 . 2019.

Výhodné termíny 5+2 zdarma


Výhodné termíny, to jsou noci zdarma pro vás! 5+2 u vybraných hotelů znamená, že nabízíme zvýhodněné termíny, kde při rezervaci pobytu na 7 nocí zaplatíte pouze 5 nocí (možné jsou i další varianty, jako 6+1, 9+1, ...).

Dítě zdarma


S námi může cestovat výhodně celá rodina! Velká většina pobytů totiž nabízí až 100% slevu na ubytování a stravování. vysněná dovolená tak může být skutečně cenově dostupná pro každého. Ceny v rezervačních systémech a na internetu jsou vždy již po odečtení všech slev.

Joker pokoje


Vytáhněte si svého žolíka a získejte ten nejvýhodnější pobyt. U řady hotelů naleznete pokoje s kódem A2S, které jsou cenově výhodnější vůči standardním pokojům, ale mohou být se stejným vybavením. U rezervace tohoto A2S pokoje přenecháváte výběr typu, vybavení a jeho polohy na hoteliérovi.

Oblíbené hotely


Inspirujte se - Blogerka Alice s rodinou v RakouskuLyžování o jarních prázdninách 2020

Termíny jarních prázdnin pro jednotlivé okresy


3.2. – 9.2.2020
Chomutov, Jeseník, Jičín, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Prachatice, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Šumperk, Tábor, Ústí nad Labem

10.2. – 16.2. 2020
Benešov, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Chrudim, Klatovy, Ostrava-město, Pardubice, Prostějov, Rokycany, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí

17.2. – 23.2.2020
Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Tachov, Vyškov, Znojmo

24.2. – 1.3.2020
Děčín, Frýdek-Místek, Cheb, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Litoměřice, Nymburk, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Přerov, Sokolov

2.3. – 8.3.2020
Hradec Králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

9.3. – 15.3.2020
Bruntál, Česká Lípa, Havlíčkův Brod, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Náchod, Pelhřimov, Písek, Semily, Třebíč, Žďár nad Sázavou