Lyžování a relax doma


Za lyžováním nemusíte nutně do Alp. Naše hory sice nenabízí dvoutisícovky a ledovce, zato jsou ale sjezdovky na dosah ruky a celá zimní dovolená je cenově příznivější. Vyzkoušejte letos třeba českou nejdelší sjezdovku v Rokytnici nad Jizerou, tu nejslavnější ve Špindlerově Mlýně, tu údajně pro děti nejvhodnější ve skiareálu Lipno, nejnáročnější na Špičáku na Šumavě nebo jakoukoliv z mnoha dalších, které česká pohoří nabízí.
Pak už je jen na Vás, zda dáte přednost sjezdovému lyžování, běhu na lyžích nebo zkusíte čím dál tím modernější snowboarding. I u nás najdete kvalitní a sjezdovky, moderní zimní střediska a možnosti, které uchvátí všechny sportovce. Zimní dovolená v českých horách je také praktická pro rodiny s dětmi.
Více informací

Zimní dovolená v ČR – pravá zima na dosah


Česká zimní střediska mají svým návštěvníkům co nabídnout, a tak pokud nechcete za lyžováním do zahraničí, můžete prohánět své lyže i na českých svazích. Zdejší služby a kvalita se neustále přibližují zahraničním standardům a na českých horách na Vás čekají desítky sjezdovek, místy je doba využitelnosti prodlužována jak umělých zasněžováním, tak nočním lyžováním. To všechno jsou ty správné předpoklady pro Vaši vydařenou lyžařskou dovolenou, přičemž neumíte opouštět hranice českých zemí.
Naše hory, lesy a jezera jsou tím pravým místem také pro letní prázdniny. Za úžasnými zážitky nemusíte jezdit na druhý konec světa - dovolená v Česku nabízí leckdy i více než vysněná exotika.

Lyžování s maximálním pohodlím


Úroveň českých středisek se neustále zvyšuje a nové lanovky rostou jako houby po dešti. Česko však může lyžařům nabídnout také další výhody. Za českými horami nemusíte jezdit nikam daleko - vyhovující středisek najdete po celé republice. Všude se navíc domluvíte česky a při placení si ceny nemusíte přepočítávat z eur na koruny. Proč jezdit daleko, když dlouhé sjezdovky nabízejí také Krkonoše, Jeseníky nebo Šumava? S CK Neckermann si užijete to nejlepší lyžování v ČR.
Zobrazit méně

Regiony v České republice

Hotelbild
Šumava

Široká škála zimních aktivit

K nejvýznamnějším šumavským střediskům patří Špičák, Lipno a Zadov. Milovníci běžkování využijí desítky kilometrů dlouhých běžeckých tras, které vedou velice atraktivním terénem. A pokud se chystáte na Lipno, rozhodně vyzkoušejte nejdelší udržovanou bruslařskou dráhu na zamrzlé lipenské přehradě.

Více o Šumavě