Krkonoše


Krkonoše se právem řadí mezi naše nejznámější hory s několika prvenstvími! Zároveň jsou nejoblíbenější a nejnavštěvovanější destinací pro zimní radovánky v Česku. Oblast Krkonoš nabízí široké možnosti pro milovníky zimních sportů: denně upravované svahy všech obtížností, hustou síť běžeckých stop, lyžařské školičky,
půjčovny, skibusy, nově vybudované zábavní parky a různorodou večerní zábavu.

Skiareál Harrachov


Z Čertovy hory vedou čtyři sjezdovky všech druhů obtížnosti o celkové délce 7 km, které jsou obsluhovány dvěma lanovými drahami a jedním lyžařským vlekem.
Rozmanitost sjezdových tratí dělá z Harrachova rekreační středisko pro ideální rodinnou dovolenou. Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, které umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Harrachov je vyhlášen velmi kvalitní úpravou sjezdových tratí. Pro výuku lyžování je k dispozici několik lyžařských škol a půjčoven lyžařského vybavení s vlastními výukovými svahy, vleky a pohyblivým pásem. Kromě lyžování zde můžete uskutečnit různé výlety, navštívit sklářskou huť s pivovarem, zajít do starých hornických štol, lesnického muzea apod.