Cestovatelská roadshow CK NeckermannPozor, pozor! Na konci května budou v Olomouci exotické tropy. Ano, čtete správně. Nejsme sice meteorologové, ale můžeme vám slíbit, že naše historicky první roadshow vás přenese ze sedadla v divadle až do exotických krajin Zanzibaru a Keni.

Vaším průvodcem bude cestovatel, bloger a novinář Jiří Houdek, který vás naláká na úchvatné pláže a africké dějiny a poskytne inspiraci těm, kteří sní o tom vydat se do na safari pozorovat divoká zvířata či si udělat výlet na proslulou horu Kilimandžáro (která sice leží na území Tanzanie, ale výlety na ni se pořádají především z Keni a z Mombasy).

Celá akce je ZDARMA a uskuteční se 24. 5. 2018 v divadle Tramtarie v Olomouci (Hynaisova 554/11, Nová Ulice) v 18.00 h. Předpokládaná délka akce je 1 hodina. Vstup spolu s welcome drinkem zdarma.

Přihlašovací formulář naleznete ZDE.
Zanzibar

Bílé písčité pláže, nebesky modrou vodu Indického oceánu, proslulé plantáže s kořením, tajuplné tropické pralesy a ještě mnohem více najdete na překrásném ostrově Zanzibar.

Keňa

Keňa je mnohými označována za kolébku života. Najdete zde ty dechberoucí národní parky plné divoké zvěře a také jedny z nejzachovalejších pláží Indického oceánu.