dovolená s dětmi
Letecké pro rodiny

Dovolená s dětmi

Plánujete rodinnou dovolenou a přemýšlíte nad tím, jestli jet k moři, k evropským jezerům nebo třeba do Legolandu? Nabízíme Vám přehled hotelů, které jsou vhodné pro rodiny jako je právě ta vaše.

Cestujte s dětmi k moři nebo k evropským jezerům

Destinací, kam můžete vyrazit s rodinou, je opravdu mnoho. Najdete v nich často hotely, které nabízejí vyžití jak pro vás, tak pro vaše děti. Konkrétní informace o tom, co nabízí jednotlivé hotely, se dozvíte po jejich zobrazení.Dovolená s dětmi - Letecké zájezdy k mořiLetní dovolená vlastní dopravou

Letní dovolená nemusí znamenat jenom pláž a moře, ale také prosluněnou krajinu, tyrkysová jezera a dechberoucí výhledy z vrcholků hor. Vyražte na skvělou aktivní dovolenou, kde si na své přijde každý člen rodiny bez ohledu na věk.

Zábavní parky

Dovolená s dětmi může být opravdu velmi pestrá. Každé dítě by mělo aspoň jednou v životě navštívit zábavní park. Prohlédněte si naši nabídku, která potěší každé malé stvoření.

tematicke_parky
Zábavní parky

Od dubna se můžete s dětmi opět podívat do zábavních parků. Žádné srovnatelné zábavní centrum u nás není. Čeká na vás Europa park, Legoland nebo Tropical island. Kam se letos vydáte?

legoland
Legoland

Pokud máte děti s větším věkovým rozdílem a přesto chcete trávit volný čas jako rodina pohromadě, zábavní parky jsou trefou do černého. Na místě již vstupy na atrakce (až na výjimky) neplatíte.

legoland
Tropical Islands

Nejrozsáhlejší evropský vodní svět pro malé i velké. Pokud chcete vzít své blízké do tropických krajin, stačí zajet k našim německým sousedům a strávit jeden nebo dva dny v Tropical Islands. Originální stavby z tropů, písek, laguna Bali, různé druhy saun a rozsáhlá venkovní zóna Amazonia s točitými tobogány a mnohé další zážitky tady na Vás čekají.