dovolená s dětmi

Rodinná dovolená

Obsah stránky

Vybrat letecký zájezd
Vybrat pobyt autem
Apartmány autem
Zábavní parky

Letecké pro rodiny

Dovolená s dětmi

Plánujete rodinnou dovolenou a přemýšlíte nad tím, jestli jet k moři, k rakouským jezerům nebo třeba do Legolandu? Nabízíme Vám přehled hotelů, které jsou vhodné pro rodiny jako je právě ta vaše.

Cestujte s dětmi k moři nebo k rakouským jezerům

Destinací, kam můžete vyrazit s rodinou, je opravdu mnoho. Najdete v nich často hotely, které nabízejí vyžití jak pro vás, tak pro vaše děti. Konkrétní informace o tom, co nabízí jednotlivé hotely, se dozvíte po jejich zobrazení.Dovolená s dětmi - Letecké zájezdy k mořiDovolená s dětmi autem

Rodinné hotely pro letní dovolenou

  Rakousko  Itálie  Česko  Slovensko  

Apartmánové bydlení pro rodiny s dětmi

Pokud jedete na dovolenou s dětmi, jistě by vás mohly zajímat apartmány, které jsou pro rodinnou dovolenou jako stvořené. Apartmány jsou samozřejmě vhodné i pro partu přátel. Prohlédněte si ubytovací zařízení, která nabízejí ubytování v apartmánech.

Oblíbené destinace pro rodiny s dětmi

Rozpočet na dovolenou řeší každý rodič a každý rodič se snaží, aby dovolená právě tento rozpočet nezruinovala. Pokud hledáte levnou rodinnou dovolenou, pak určitě navštivte stránku dovolená u moře Bulharsko. V případě, že upřednostňujete cestu autem, můžete si najít levné ubytování u jezera Balaton v Maďarsku. S dětmi můžete také na eurovíkend, nejoblíbenější jsou eurovíkend Řím nebo eurovíkend Paříž.

Zábavní parky

Dovolená s dětmi může být opravdu velmi pestrá. Každé dítě by mělo aspoň jednou v životě navštívit zábavní park. Prohlédněte si naši nabídku, která potěší každé malé stvoření.

tematicke_parky
Zábavní parky

Od dubna se můžete s dětmi opět podívat do zábavních parků. Žádné srovnatelné zábavní centrum u nás není. Čeká na vás Europa park, Legoland nebo Tropical island. Kam se letos vydáte?

legoland
Legoland

Pokud máte děti s větším věkovým rozdílem a přesto chcete trávit volný čas jako rodina pohromadě, zábavní parky jsou trefou do černého. Na místě již vstupy na atrakce (až na výjimky) neplatíte.

legoland
Tropical Islands

Nejrozsáhlejší evropský vodní svět pro malé i velké. Pokud chcete vzít své blízké do tropických krajin, stačí zajet k našim německým sousedům a strávit jeden nebo dva dny v Tropical Islands. Originální stavby z tropů, písek, laguna Bali, různé druhy saun a rozsáhlá venkovní zóna Amazonia s točitými tobogány a mnohé další zážitky tady na Vás čekají.

Fotografie z dovolené s dětmi