Dokonalá relaxace na každém kroku


SENTIDO Hotels & Resorts se zaměřují především na náročnější klienty, singles, páry a menší rodiny, které vedle kvality a vynikajícího servisu kladou důraz na pestrou kuchyni, wellness a sportovní aktivity.

Naším cílem je umožnit všem hostům v SENTIDO Hotels & Resorts dovolenou plnou smyslných zážitků a oddychu. Nerozmazlujeme pouze smysly, ale zabezpečíme také nepřetržitý servis. Na bohatých bufetových stolech volí naši hosté mezi standardními a biologicky pěstovanými potravinami z okolí, nechají si připravit speciality u show cooking nebo vychutnávají speciality v našich a-la-carte restauracích.

Výhody hotelů SENTIDO

Probuďte své smysly a nechte se hýčkat

sentido_zena_dovolena

Skvělé umístění a vynikající servis: Jedná se o souhru detailů v hotelech SENTIDO ústící k odpočinku pro všechny smysly. Nechte se hýčkat a užijte si svou dovolenou.

Holiday Concierge - každé přání splněno

sentido_concierge

Naši Holiday Concierge asistenti jsou vám vždy při ruce. Rádi vám poradí, kam si zajít na nákupy nebo kde a jak připravit večeři jako překvapení pro vašeho blízkého.

WiFi připojení ZDARMA v celém hotelu

sentido_dovolena_par

Hosté se mohou ZDARMA připojit na WiFi a to v celém hotelu. Jedná se o důležitou podmínku pro naše SENTIDO hotely. v SENTIDO rozvíjíte smysly všemi směry.