Doplňkové služby


Naším cílem je postarat se o vaši dovolenou se vším všudy, zpříjemnit vám zkrátka celý pobyt už od chvíle, kdy opustíte svůj domov. Zkrátka udělat všechno možné proto, abyste se nemuseli téměř o nic starat. Rádi vám proto obstaráme řadu služeb, které vám vaši dovolenou ještě zpříjemní. V této nabídce proto naleznete řadu produktů od našich partnerů ať už v České republice nebo přímo v destinaci, kteří vám rádi k dovolené přidají ještě pověstnou třešničku na dortu. Všechny tyto produkty jsme sami vyzkoušeli a moc rádi vám pomůžeme s jejich rezervací.
Více informací

Služby před odjezdem


Víme, že vaše dovolená musí být hlavně bezstarostná. Rádi vám zprostředkujeme kvalitní cestovní pojištění nebo zařídíme parking na některém z řady našich odletových letišť.

Služby na palubě letadla


Rádi se postaráme o to, abyste se na palubě letadel cítili co nejlépe. Pomůžeme vám zajistit výběr vlastního sedadla v letadle, úpravu jídelníčku na palubě letadla a pro ty z vás, kteří si rádi z dovolené vozí suvenýry také nadváhu zavazadel k odbavení.

Služby v destinaci


Každá dovolená by měla být pohodová a bezstarostná. Proto se rádi v destinaci postaráme o řadu formalit. Zařídíme vám tak například privátní transfer ve vybraných destinacích, nebo pokud cestujete vlastním autem, zprostředkujeme rezervaci místa na trajektu. Pro milovníky rodinné zábavy pak nabízíme vstupenky do vybraných zábavních parků. Každého pravého cestovatele ale dozajista nadchne nabídka našich výletů, které pro vás připravujeme společně s místními v každé z daných destinacích.
Zobrazit méně

Nejprodávanější služby

Upozornění: Formulář na doobjednání doplňkových služeb je určen pouze pro koncové klienty. Klienti, kteří mají koupený zájezd přes agenturu, a chtějí si dokoupit doplňkovou službu, musí kontaktovat svého prodejce.

Parking u Letiště Praha

Zaparkujte rychle a bezpečně v blízkosti pražského letiště. Zprostředkujeme vám parking na vyzkoušených a osvědčených parkovištích v okolí letiště.

Cestovní pojištění

Rádi vám zprostředkujeme prodej kvalitního cestovního pojištění od společnosti ERV Evropská pojišťovna. Vždy nabídneme pojištění přesně na míru vaší dovolené.

Parking mimo ČR

Sháníte parking na letišti mimo ČR? Rádi vám s pomocí našeho partnera zajistíme parkování na německých letištích, v Rakousku nebo jinde v Evropě.

Nadváha k odbavení

Víme, že jediná extra kila, která si chcete z dovolené přivézt, jsou ta, která zaberou suvenýry ve vašich zavazadlech. Aby se všechny vešly, rádi vám zajistíme extra limit k odbavení na letišti.

Další služby pro vaše pohodlí

Půjčovna aut

Nejsnadnější cesta, jak prozkoumat všechna místní zákoutí je půjčit si automobil a vydat se objevovat na vlastní pěst. U nás automobil získáte pouze od osvědčených dodavatelů.

Rezervace míst v letadle

Vyberte si sami, kde chcete na našich letech sedět. Za malý poplatek vám rádi zprostředkujeme seating třeba hned u okénka.

Zůstaňte s námi v kontaktu