smartline hotely - Chytrá volba pro každého


Smartline hotely umístěné ve městech slibují kvalitní dovolenou za nízké ceny. Hotely ve tří až čtyř hvězdičkových kategoriích jsou vystaveny v moderním designu v kombinaci s rodinnou pohostinností a atmosférou. Poskytnou vám tak vše potřebné pro vaši klidnou dovolenou. Obvykle se smartline hotely nachází v populárních turistických střediscích, blízko pláží a s perfektním zázemím. Jsou to ideální hotely pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi nebo pro skupinky přátel.

Výhody hotelů smartline

smartline_zena_u_bazenu

Lepší dovolená za vaše peníze

Konceptové hotely smartline jsou skvělou volbou pro ty, kteří za dostupnou cenu chtějí získat dobrou kvalitu. Každý hotel je blízko pláže, má restauraci, bar a bazén. Vysoký standard kvality vám zaručí výjimečné prázdniny s žádnými skrytými extra službami.

smartline_design

Barvy, do kterých se zamilujete Design!

Smartline hotely mají krásný, barevný a pozitivní design, který nadchne nejen ty nejmladší. Budete obklopeni zářivými barvami a budete se cítit jako doma.

smartline_zena_ipad

smart WiFi připojení po celý pobyt

Zůstaňte online s naším WiFi připojením zdarma v celém hotelu. Smartline klienti se mohou připojit kdykoli chtějí.

smartline_zmrzlina

Zábavný a okouzlující servis

Klienti se ve smartline hotelech budou cítit jako doma. Hoteliéři do služeb vkládají své srdce a duši, aby uspokojili každodenní požadavky svých klientů. Usilují o to, aby každý prázdninový den byl ten nejlepší.

smartline_lobby

Spolehlivý a smart: jasně stanovené standardy u všech all inclusive hotelů

smartline hotely s all inclusive programem mají jasně stanovené minimální standardy, na které se všichni naši hosté mohou spolehnout. Záleží tak čistě na vás, jak ho pojmete. Zahrnuje nealkoholické a místní alkoholické nápoje od 10 dopoledne do 11 večer. Dále zahrnuje 1 kopeček zmrzliny nebo porce čerstvého ovocného salátu každé dvě hodiny ve všech hotelech.

smartline_koncept_hotel

MŇAM! Snídaně a jedinečné místní pochutiny

NOVINKA! Skvělý způsob, jak začít den. Snadno a rychle - " Snídaňový balíček! Záleží na vašich preferencích. Balíček může obsahovat sladkou nebo zdravou snídani.