SunConnect resorty - Spojujeme rodinu


Vítejte v budoucnosti cestování. S námi může poznat nový způsob prožití vaší vysněné dovolené. Nové SunConnect resorty jsou rodinné a příjemné hotely, kde si můžete užít vysněnou dovolenou a máte možnost zůstat v neustálém spojení s vašimi přáteli.

SunConnect hotely a resorty jsou vhodné pro rodiny. Můžete zde sdílet spoustu času se svými blízkými, zůstat v kontaktu se všemi doma a zároveň navazovat nová přátelství. SunConnect Resorty jsou navrženy tak, aby vám zaručily pohodovou dovolenou, kde se budete cítit uvolněně po celou dobu.

Všechny výhody hotelů SunConnect

sunconnect_beach

Be Connected – s námi

Naše resorty SunConnect rozvíjejí budoucnost. Zajistíme vám nezapomenutelnou dovolenou prostřednictvím poskytnutí veškerých informací, které by vás o resortu a destinaci mohly zajímat. Můžete se s námi spojit ještě před začátkem vaší dovolené.

sunconnect_beachbar

Be Connected – s celým světem

S vaším mobilem či tabletem můžete neustále být v obraze a sledovat co se děje ve světě (pokud budete mít chuť!). Přihlaste se na Facebook a sdílejte nejnovější zážitky z dovolené nebo si zkuste Google Glass®* a komunikujte tak se světem.

sunconnect_pratele

Be Connected – s přáteli

Ať už jste ve svém pokoji nebo se opalujete u bazénu, v resortech SunConnect najdete všude zdarma WiFi připojení. Můžete tak zůstat ve spojení s vašimi přáteli a sdílet s nimi své zážitky rovnou z dovolené.

sunconnect_auto

Be Connected – aktivně

Jakmile přijedete do hotelu, přivítá vás hotelový ConnectScout a představí vám výběr zábavných aktivit. Bude pro vás mít plno nápadů a poskytne vám množství návrhů, které z vaší dovolené udělají nejlepší část celého roku.

sunconnect_1

Všechno co potřebujete pro šťastnou dovolenou s celou rodinou

SunConnect resorty jsou perfektní pro celou rodinu. Nabízí extra služby jako jsou rodinné pokoje, family friendly restauraci, velké bazény s vodními skluzavkami, zábavné doplňky pro děti a umístění blízko pláže, to tvoří ze SunConnect hotelů perfektní dovolenou pro malé i velké.

sunconnect_rodina

Nudit se rozhodně nebudete

SunConnect nabízí širokou škálu sportovních a zábavních aktivit jako jsou rodinné hry, jóga pro děti nebo PhotoWalk. A když jsou děti pořádně zabrané do her, rodiče si mohou užít nějaký ten relax a klid.

sunconnect_lollo_bernie

Spousta zábavy s Lollo a Bernie

Děti od 3 do 11 let si mohou pohrát s Lollo a Bernie. Každý den bude jedno velké dobrodružství. Děti do 17 let mohou objevovat ConnectTeen Lounge.

sunconnect_teen_lounge

ConnectTeen Lounge: Chystá se party!

Teenageři mohou poznat nové přátele v odpočinkové a lounge zóně. Kreativní sportovní hry a aktivity jim pak zajistí perfektní dovolenou.

sunconnect_scout

WiFi a MYSUNCONNECT

WiFi zdarma v celém hotelu zpříjemní pobyt každému a hlavně mu umožní sdílet zážitky online. Klienti mohou číst hotelové novinky na jejich vlastní platformě MySunConnect.