Hotely a resorty SUNPRIME - Zastavte čas


Hotely a resorty Sunprime jsou místem, kde čas zkrátka plyne pomaleji než v běžném životě. Tato zařízení nabízí komfort minimálně na úrovni 4 hvězdiček a jsou určena všem, kterým již bylo 16 let a ocení tak místní klid a mír. Sunprime hotely pouze pro dospělé nabízí moderní design a atmosféru jako stvořenou pro únik od každodenních starostí. Stačí se posadit, relaxovat a užít si úžasnou dovolenou v hotelech a resortech Sunprime.

Jen tak si sednout a relaxovat - Výhody hotelů sunprime

Moderní a komfortní design

sunprime_bazen

Připadejte si během dovolené jako doma! Hotely jsou vybaveny v moderním, trendy stylu tak, aby vytvořily nezapomenutelnou atmosféru jen a jen pro vás.

Stravování dle výběru

sunprime_snidane

V Sunprime hotelech se setkáte s individuálním přístupem. Na výběr jsou všechny typy stravování - od individuálního až po all inclusive.

Kreativní kuchyně

sunprime_kuchyne

V Sunprime hotelech najdete jenom kulinářské mistry, kteří pro vás denně připravují ta nejlepší jídla z čerstvých surovin. Vybrat si můžete z a-la-carte restaurace nebo bufetu.

Profesionální studia

sunprime_fitness

Máme něco pro každého člena vaší rodiny: technické vychytávky, zábavu a dobrodružství, stejně tak jako čas na relaxaci a odpočinek pro dospělé. Nejen naše široká nabídka rodinných pokojů znamená, že můžete prožít kvalitní rodinnou dovolenou, ale SunConnect resorty vám navíc nabízejí vysokorychlostní internet po celém resortu, který vám zaručí, že můžete vše zorganizovat velice rychle.

Široká fitness nabídka

sunprime_fitness

Vyberte si z široké nabídky lekcí fitness, jako je jóga a power step, nebo navštivte profesionální posilovnu pro soukromé lekce.

Atraktivní Wellness & Spa oblast

sunprime_wellness

Nechte se během své dovolené v Sunprime hotelu hýčkat. Relaxujte a naberte nové síly díky některé z wellness procedur nebo masáží.

WiFi zcela zdarma

sunprime_connect

WiFi připojení a přístup na internet naleznete zcela zdarma všude v hotelech a resortech Sunprime. Kromě hotelu Sunprime Kamala Beach Resort.

Sunprime salónek

sunprime salonek

V tomto salónku se budete cítit jako "v obývacím pokoji". Je to prostor pro odpočinek, seznamování, přečtení si knížky, navazování kontaktů a mnoho dalšího.