Sunwing rodinný resort - Čistě rodinná dovolená


Hotely a resorty Sunwing jsou k dispozici pro perfektní rodinnou dovolenou již více jak 45 let. Čeká na vás poloha přímo na pláži, bazény, tobogány a spousta zábavy! O tu se mimo jiné starají i naši dva maskoti Lollo & Bernie, kteří se již na vás těší v Minilandu. Na své si tu přijde ale úplně celá rodina. Místní Spa & Wellness zóny jsou připraveny hlavně pro vás, rodiče.

Výhody hotelů Sunwing

Miniland s Lollo & Berniem

sunwing_miniland


Žirafa Lollo a medvídek Bernie se na vás již těší ve zdejším Minilandu. Bude se tančit, zpívat, budou se hrát hry, hlavně vás ale čeká spousta zábavy.


Dětský klub & Teen Lounge

sunwing_teen

Pro ty nejmenší je tu Miniland s Lollo & Berniem, pro ty větší tu máme Teen Lounge, kde na vás čeká spousta hudby, her a společných aktivit.

Prostorný rodinný pokoj

sunwing_zimmer

Prostorné rodinné pokoje jsou plně vybaveny kuchyňským koutem. Vybrat si můžete z Happy Baby, Lollo a Bernie apartmá, královské rodiny a více. Rozsáhlá nabídka služeb vám splní všechna přání.

Minimarket přímo v hotelu

sunwing_market

Zapomněli jste opalovací krém nebo sluneční brýle? Tady se vám to zkrátka stát nemůže. Místní minimarket je připraven zajistit celou vaši rodinu.

Společné spa

sunwing_wellness

Naše společné spa je ideální pro páry, rodiny a děti od 11 let, ale i pro přátele. Máte možnost využít široké škály procedur ve hotelovém wellness. Uvolněte svou mysl a tělo při masáži horkými kameny nebo u aroma terapeutické masáže.

Čerstvá a kreativní kuchyně

sunwing_snidane

Koncept Sunwing nabízí dětský bufet hned vedle hlavní restaurace. Stravování pro děti do 12 let zdarma.

Dětský parkour

sunwing_dance

Skok vysoký, skok daleký a rychle přes překážky. Parkour je skvělý pro bezpečný a vytrvalostní trénink, kondici a také rovnováhu. Na konci je i překážková dráha. Parkour je určen pro děti od 8 do 12 let.

Zábava

sunwing_zabava

Když zapadne slunce, dovolená zdaleka neskončila. Čekají na vás rodinné show, dětské idoly a mnohem více.