Zájezd do Tropical Islandu


Toužíte po exotické dovolené v tropech, ale zároveň se vám ze středu Evropy nechce cestovat do dalekých amazonských pralesů? Vyrazte s CK Neckermann do aquaparku Tropical Island, nacházejícím se v sousedním Německu, a to pouhých 60 km od Berlína, kde si budete připadat jak v tropech. Užijete si vodního světa s jemným pískem, tropickým pralesem, mezinárodní kuchyní a řadou vodních atrakcí, jako jsou tobogány nebo různorodé bazény. V dětském klubu Tropino se mohou na ploše 4 000 m2 děti vyřádit do sytosti. V Tropinu naleznou prolézačky a skluzavky, motokárovou dráhu nebo stolní tenis, nechybí ale ani animační program (v němčině) s různými soutěžemi. Děti i dospělí si užijí různorodých bazénů ve venkovním areálu Amazonie, kde si mohou vychutnat divokou řeku White Water River. Pokud se rozhodnete navštívit místní deštný prales o rozloze 10 000 m2, můžete se kochat různými druhy tropických rostlin a zvířat. Nechybí ani posilovna, různé restaurace a bary a relaxovat můžete i v sauně nacházející se v areálu.

Proč jet s námi do Tropical Islandu?

Venkovní bazény v Tropical Islandu
Pro celou rodinu

Hledáte tip na perfektní rodinný výlet? Proč si nevyrazit právě do Tropical Islandu, kde čeká spousta zábavy pro celou rodinu.

Vnitřní bazén v Tropical Islandu
Desítky atrakcí

Čekají na vás desítky úžasných atrakcí. Můžete se projít v deštném pralesu, vychutnat si tobogány, bazény a saunový svět. Můžete si zajít do tropické vesnice, letět balónem nebo si zacvičit v posilovně. Ti nejmenší určitě ocení dětský klub Tropino.

Tropical Island
Areál Amazonie

Nově je možné využít venkovní areál nazývaný Amazonie. Najdete zde jedinečnou divokou řeku, další bazény či dětská hřiště.

Tobogány v Tropical Island
Skvělá dostupnost

Atrakce Tropical Island se nachází pouze 60 km od Berlína. Autem cestu z Prahy zvládnete za cca 3 hodiny.

Ubytování v Tropical Island i se vstupenkou


V zábavním parku Tropical Island si můžete vybrat z několika typů ubytování. Pokud si chcete vychutnat tropické prostředí opravdu důkladně, můžete zvolit ubytování přímo v areálu, a to ve stanech. Chcete si během noci o tropech nechat jen zdát? Můžete se ubytovat v mobilních domech v separátním venkovním areálu kempu, a to cca 1,5 km od areálu, do kterého se následně snadno dostanete buď pěšky nebo kyvadlovou dopravou. Poslední možností ubytování jsou pak pokoje umístěné v budově v těsné blízkosti areálu Tropical Island, které vám poskytnou veškeré pohodlí. K většině ubytování dostanete i dvoudenní vstupenku do areálu Tropical Island.