Co je lepší než dovolená u moře? Co třeba dvě dovolené u moře a to ještě tento rok? Vyhlašujeme Velkou First Minute soutěž o exotickou dovolenou v Thajsku.

Každý klient, který si u nás do 28. 2. 2019 koupí letecký zájezd pořádaný CK Neckermann (Thomas Cook s.r.o.) má možnost se zařadit do slosování o úžasnou exotickou dovolenou v hotelu Sunprime Kamala Beach.

Stačí do formuláře napravo uvést vaše rezervační číslo a kontaktní e-mail. Po skončení soutěže bude náhodně vylosován výherce, kterého kontaktujeme do 15. března.

Veškeré informace a kompletní pravidla naleznete ZDE.

Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí a parádní dovolenou.


SUNPRIME KAMALA BEACHVýherce soutěže získá pohádkovou dovolenou v exotickém Thajsku. Hotel Sunprime Kamala Beach se dá charakterizovat jako místo, kde se zastavil čas, kde je život klidnější a každý den je jako krásný sen. Hotel leží v bezprostřední blízkosti pláže a disponuje 4 bazény. Dále jsou zde k dispozici restaurace, bary, klinika, minimarket, směnárna, prádelna atd. Hotel také nabízí pestrou nabídku aktivit od fitness, přes jógu až po stolní tenis. Na dovolenou v Sunprime Kamala Beach prostě jen tak nezapomenete.