Dovolená Česká republika 2019


Přichytili jste se u toho, že pořádně nevíte, kde se nachází jaký zámek či hrad u nás v České republice a přitom přesně víte, jaké restaurace jsou v malém zapadlém letovisku někde v Řecku? Tak v tom případě je čas na změnu a na prozkoumání České republiky během dovolené autem! Tápete ale v nabídkách různých hotelů a apartmánů na internetu? Tak nechejte vaši dovolenou autem po České republice na nás – rádi pro vás vše zajistíme!
Více informací

Dovolená autem vám ukáže všechny kouty České republiky


Buďte naprosto nezávislí a projíždějte přes naši krásnou Českou republiku svým autem, ale mějte přitom po starostech s ubytováním během své dovolené. Prozraďte nám, kam se chcete u nás v České republice letos podívat a my vám připravíme itinerář ubytování i s tipy, jaké další výlety podniknout! Užijte si svou dovolenou autem po České republice, poznávejte krásná místa naší vlasti a přitom hoďte starosti s ubytováním za hlavu!

Přemýšlíte, kde strávit letošní zimné dovolenou? A co vyzkoušet hory České republiky? Za krásným lyžováním nemusíte jezdit daleko.

Poznejte Česko, poznejte domov


Leckdy je nutné procestovat celý svět, abychom zjistili, že to nejlepší máme za humny. A Česko má rozhodně co nabízet – nejenom přírodní krásy a divy, ale také bohatou historii s množstvím hradů a zámků, festivaly a další kulturní akce. Kromě toho budete také rozumět průvodkyním i brožurkám na památkách. Jsme tu zkrátka doma a vlastní domov se vyplatí poznat lépe, zvlášť když toho je tolik k vidění.

Strávit dovolenou v Čechách znamená zažít nejlepší prázdniny v životě! A s CK Neckermann bude cestování ještě snadnější.
Zobrazit méně