Dovolená ve Francii


Země vína, sýrů, přírody, kultury a módy. Není divu, že je každoročně hojně navštěvovaná turisty z celého světa. Dopřejte si dovolenou ve Francii i Vy! Posnídejte bagetu či croissant, na oběd vyzkoušejte typickou cibulačku a lahodné ratatouille a k večeři si ke sklence vína dejte třeba sýrové fondue. Projděte se uličkami tradičních vesnic či měst a obdivujte styl francouzských žen. Vykoupejte se v moři a odpočiňte si na pláži na Azurovém pobřeží. Ať uděláte cokoli, na tuto dovolenou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat!
Více informací

Udělejte si vlastní poznávací zájezd po Francii


Francie je země, kde se skvěle jí a ještě lépe pije. To je také možná důvod, proč se chcete vydat do Francie svým autem – abyste si mohli projít vinné sklípky, ochutnat místní speciality a přitom se nemusíte stresovat s odjezdem autobusu cestovní kanceláře. Pokud se vydáte do Francie svým autem, budete nezávislí a hrdá Francie vám ukáže svou milou tvář. Potřebujete zajistit ubytování? Žádný problém, rádi vám ve Francii najdeme to, co si zasloužíte!

Počasí ve Francii


Počasí ve Francii záleží především na oblasti, ve které se nacházíte. Východ a Jih má teplejší léta a chladnější zimy. Na západě jsou pak vzhledem k oceánskému klimatu velmi malé teplotní rozdíly, nesoucí se ruku v ruce s chladnějšími léty a mírnými zimami. Sever Francie je zase znám svým přechodným klimatem, což se projevuje chladnými zimami a horkým létem. Průměrná teplota se v létě pohybuje okolo 22°C, na jihu a východě mnohdy až okolo 29 °C.

Poznejte utajená zákoutí Francie


Francie je jednou ze zemí, která se v nabídce cestovních kanceláří objevuje neustále. Louvre, Eiffelova věž, Versailles a Avignon zná asi každý milovník této země. Země galského kohouta má však v zásobě mnohem více krásných míst. A ne všechna vám cestovky nabídnou. Tak proč nevzít vlastní auto a neprozkoumat všechny divy této země na vlastní pěst? S CK Neckermann seženete to nejlepší ubytování a dáme vám také tipy a rady na cestu.
Zobrazit méně