Dovolená Slovensko


V nedávné minulosti jsme na Slovensko cestovali běžně, ale v posledních letech je bohužel náš soused trochu opomíjenou zemí a přitom máme tolik společného! Pokud chcete navštívit Slovensko, nejvýhodnější pro vás je zajet si tam svým autem a svou dovolenou si náležitě užijete jako nezávislí turisté. Díky cestování autem po Slovensku poznáte tuto krásnou zemi nejlépe. Můžete obdivovat vysoké štíty hor stejně jako si užívat chládku v četných jeskyních.

Dovolená autem po Slovensku vám přiblíží našeho bratra

Slovensko má nepřeberné množství krásných míst, která si můžete svým autem bez problémů projet. Patří sem již zmiňované hory, nejznámější jsou Vysoké Tatry. Ale také středověké hrady a městečka, stejně jako různé jeskyně a v neposlední řadě i lázně, které ročně lákají tisíce turistů. Rádi Vám na Slovensku, které budete projíždět svým autem, zajistíme veškeré služby, od ubytování až po restaurace či lanovky. Spolehněte se na nás!Slovensko je rájem v létě i v zimě. Užijte si vede letních výletů na Slovensku i hory a sníh! Lyžování na slovenských kopcích Vás nadchne.

Do Tater v létě

Letní Tatry slibují jednu z nejlepších dovolených ve vašem životě. Čerstvý horský vzduch zaplní vaše plíce a přinutí vás konečně se zhluboka nadechnout a vychutnat si úžasnou atmosféru, která na slovenských kopcích panuje. Celodenní výlety a výstupy na vršky Tater si zamilujete po prvních několika krocích a za rok se sem budete chtít opět vrátit. Vydejte se na Slovensko vlastním autem a zažijte prázdniny, na které budete rádi vzpomínat.Letní dovolená na Slovensku se vyrovná zimním zájezdům. Vydejte se k našim sousedům s námi.