Dovolená Švýcarsko 2019


Švýcarsko je pro nás synonymem kvalitní čokolády, krásných a nehorázně drahých hodinek, vynikajících sýrů a nedobytných trezorů v bankách. To všechno, až na ty trezory, můžete ve Švýcarsku vidět, pokud se na svou dovolenou vydáte autem a budete naprosto nezávislí cestovatelé. Švýcarsko je rozlohou malá země, ale natolik různorodá, že spíš připomíná malý kontinent, kde se mluví hned několika jazyky a příroda je na každém kousku jiná.
Více informací

Poznejte všechny přírodní krásny Švýcarska


Švýcarsko je kouzelnou zemí s ještě kouzelnější přírodou. Vysoké Alpy se střídají s rozlehlými jezery a pastvinami, ze kterých pochází jemné mléko pro prvotřídní švýcarskou čokoládu. Horská úbočí lákají k procházkám a výletům a čerstvý horský vzduch z vysokých švýcarských Alp si hned oblíbíte. Objevit všechny přírodní krásy této hornaté země můžete snadno i Vy - stačí si zajistit ubytování, natankovat auto a vyrazit na cestu. CK Neckermann vám se zajištěním hotelů pomůže.

Počasí ve Švýcarsku


Podnebí ve Švýcarsku je mírné a počasí jako takové velmi záleží na oblasti, jelikož velký vliv na teplotu a počasí vůbec má nadmořská výška. Jaro je zde kupříkladu naprosto nepředvídatelné, léto poměrně teplé s průměrnými teplotami mezi 18-27°C, podzim mírný a v zimě můžete v nížinách čekat déšť a mlhu (na horách pak sněhovou pokrývku) a teplotu okolo 0°C.

Ve Švýcarsku zažijete také nezapomenutelnou letní dovolenou - vyberte s námi to nejlepší ubytování.
Zobrazit méně