Když se řekne Davos Klosters, většina si pravděpodobně vybaví legendární světové lyžařské středisko. Nejen však v zimě má tato oblast co nabídnout. Tichá horská jezera, mocné vodopády a prosluněná zelená údolí – to je Davos Klosters v létě. Ideální jak pro jednotlivce, tak páry či rodiny. Na své si zde pak přijdou nejen zarytí milovníci turistiky a cyklistiky, ale i třeba golfisté a vyznavači vodních sportů.

Jednou z největších výhod při pobytu v oblasti Davos Klosters je karta výhod, kterou obdržíte téměř u každého hotelu při strávení minimálně jedné noci. S touto kartou pak obdržíte bohatou nabídku slev a výhod jako například využití horských lanovek zcela zdarma během letních měsíců. Dále si také můžete s rodinou zajezdit na raftech, zasurfovat si přes jezero Davos na paddleboardu nebo si udělat parádní aktivní odpoledne v lanovém parku. Ti, co rádi poznávají lokální kulturu, mohou navštívit lokální muzea, farmy nebo se vydat na vyjížďku historickým autobusem přímo do nejvýše položeného švýcarského pivovaru (ochutnávka samozřejmostí). Karta vám umožní zdarma přístup až k 70 rozmanitým aktivitám a celkově až k 800 různých zážitků, slev a výhod. Kompletní výčet benefitů naleznete zde a jednotlivě rozepsané aktivy pak tady.


Copyright: Davos Klosters.


Davos Klosters nabízí více než 700 km turistických a cyklistických stezek, 2 golfové hřiště a řadu aktivit na jezeře Davos, jako např. windsurfing, wakeboarding nebo plachtění. Jedním z nejlepších způsobů jak krásy Švýcarska je využít Rhétských drah, jejichž součástí je i panoramatický vlak Bernina Express a ledovcový vlak Glacier Express.

Na léto 2019 máme pro vás exkluzivní nabídku v podobě exkluzivní vstupenky na Rhétskou dráhu - více ZDE