Wellness & Spa

Užijte si wellness a spa v luxusních maďarských, rakouských, polských nebo německých hotelech. Čeká na vás bohatý program plný zábalů, masáží, vířivek a mnoho dalšího. Naše pobyty jsou flexibilní, můžete si tak vyjet o víkendu nebo v pracovní dny.

Rakousko

Rakousko má jednu velkou výhodu. Naše hotely leží v alpských oblastech, můžete tak spojit wellness pobyt s lyžováním nebo v létě s turistikou. Čerstvý alpský vzduch navíc umocní léčebné a relaxační procesy.
Hotelbild
Bad Gastein

Lázeňské městečko ležící v Salcbursku. Tato oblast představuje dokonalou harmonii přírody a uvolněné atmosféry. Zdravý alpský vzduch prospívá nejen vašemu organismu, ale i vaší mysli. V Salcburku doporučujeme navštívit hotel Schillerhof.

Hotelbild
Bad Kleinkirchheim

Lázeňská obec umístěná v Korutanech. Nacházejí se zde dvoje termální lázně - Thermen St. Kathrein a Thermal Römerbad. V zimě je možné spojit wellness a lyžování, jelikož se v této oblasti otevírá oblíbené lyžařské středisko.

Hotelbild
Bad Leonfelden

Lázeňské město nacházející se v Horních Rakousích. Jedná se o lázeňskou oblast, mimo jiné zde vzniklo i sanatorium. Místní prostředí je ideální pro ozdravné a wellness pobyty.

Tipy na hotely s termály

Maďarsko


Maďarsko je ideálním státem pro wellness. Jak v Budapešti, tak i na balatonském jezeře a v dalších střediscích. Ne nadarmo je Maďarsko považováno za oblast s nejbohatšími termálními a léčivými prameny.
Hotelbild
Maďarsko - Zalakaros

Maďarsko je proslulou lázeňskou destinací. V naší nabídce se najde mnoho hotelů, které disponují jedněmi z nejlepších wellness resortů. S námi si můžete zarezervovat svůj lázeňský pobyt na jak dlouho potřebujete, třeba už od 1 dne. Doporučujeme navštívit Aquaworld resort.

Německo


Vedle Maďarska jsou proslulé i německé lázně, jejichž léčivé vody mají světoznámé účinky. Vyberte si některý z našich hotelů s wellness a spa a odpočívejte v německých lázeňských městech.
Hotelbild
Rujána

Na největším německém ostrově Rujána najdete mnoho hotelů s wellness nabídkou. Z naší nabídky doporučujeme navštívit třeba hotel Seehotel Binz Therme Rügen.

Polsko


V celém Polsku se nachází více než 200 wellness a spa. Kromě bohatého nikdy nekončícího seznamu ozdravných procedur, nabízejí hotely dietní kuchyň, skvělé ubytování a další sportovní a doplňkové aktivity.
Hotelbild
Ústí nad Svinou

Svinoústí je lázeňské město sousedící s druhým oblíbeným polským lázeňským městem Mezizdroje. Narazit zde můžete na promenádu a každoročně se zde koná filmový festival.