Zájezdy do zábavních parků

Aquaparky s různými vodními atrakcemi, horské dráhy nebo krásné pláže, teplé moře s křišťálovou vodou a mnoho další zábavy naleznete v evropských zábavních parcích. Prožijte s dětmi část prázdnin v některém ze zábavních parků v nabídce CK Neckermann. V německém Legolandu, který je složen z více jak 50 milionů kostiček LEGO, naleznete horskou dráhu, egyptské pyramidy, ale i 12metrový vodopád. Aquapark Tropical Island nabízí exotickou dovolenou s palmami a krásnými plážemi, a to v blízkém Německu. V naší nabídce nechybí ani Europa Park s adrenalinovými i rodinnými atrakcemi v tematických oblastech typu Nová Anglie, středověk nebo Moulin Rouge.

Venkovní bazény v Tropical Islandu

Tropical Island

Tropical Island se nachází v sousedním Německu, zhruba 60 km jižně od Berlína, do tropického ráje vám tak cesta autem z České republiky zabere jen pár hodin. V aquaparku Tropical Island se zahřejete i uprostřed zimy, ve vnitřní části je totiž stabilní teplota okolo 30 stupňů, voda bývá ještě teplejší. V cestovní kanceláři Neckermann si můžete zarezervovat pobyt i s dvoudenní vstupenkou.

Legoland Deutschland® a horská dráha

Legoland Deutschland®

Legoland je jeden z nejpopulárnějších zábavních parků světa. S CK Neckermann můžete vyrazit z České republiky do nejbližšího Legolandu do Německa. Naleznete zde desítky atrakcí pro celou rodinu. Do Legolandu se dostanete bez potíží autem, cesta z Prahy má okolo 450 km a bude vám trvat okolo 4 hodin.

Legoland Deutschland® a horská dráha

Europa Park

Tento zábavní park je vhodný pro milovníky zábavy jakéhokoliv druhu. Najdete zde jak adrenalinové atrakce, tak různá kina či tematické atrakce pro nejmenší. Europa Park naleznete v německém městě Rust při Freiburgu, blízko francouzských hranic. Z Prahy cesta autem trvá okolo 5,5 hodin a dlouhá je zhruba 620 km. V cestovní kanceláři Neckermann si můžete zakoupit ubytování i se vstupenkou do tohoto zajímavého světa.