Zábavní parky

Pojeďte s námi do zábavních parků a dejte tak svým dětem nezapomenutelný zážitek na celý život. V nabídce najdete hotely do Legolandu, Tropical Islandu a do Europa parku. Do Legolandu se s námi můžete podívat i v rámci autobusových zájezdů. Více info najdete zde.
 • Tropical Islands
  Využijte nabídku ubytování do Tropical Islands pro celou rodinu. Vyjet můžete kdykoli.

  V prázdninovém tropickém ráji na vás čeká bílá písečná pláž, křišťálově čistá voda nebo osvěžující nápoje. Tropické moře je 200 metrů s 28 stupni, palmami a dlouhou s bílou písečnou pláží.
  Více informací

 • Legoland Deutschland®
  V jednotlivých tematickych oblastech parku zažijete dobrodružství pirátů, rytířů, zajdete na Kanu-Expedition, Safari nebo horskou dráhu, poznáte MINILAND, nebo vyzkoušíte Tempel X-pedition a navštívíte Říši faraonů.

  Show, 4D kina, workshopy a pestrý kalendář eventů, to vše zaokrouhluje nabídku nejoblíbenějších atrakcí v Bavorsku.
  Více informací
 • Europa Park
  Europa Park je největší zábavní park v Evropě. Nachází se ve měste Rust při Freiburgu. Tematicky se můžete těšit na celkem 13 států a ještě dvě další sekce. Navštívit tak můžete Rusko, Anglii, Švýcarsko, Rakousko, Řecko, Španělsko, Německo, Francie a skandinávské země. Celková rozloha parku je 700 tisíc čtverečních metrů.

  Po zaplacení základního vstupného si můžete užívat zábavu na všech atrakcích. Více informací na našich pobočkách nebo bezplatném callcentru 800 700 780.

 • Nabídka hotelů