Zážitkové karty

Regionální karty - dovolená plná zážitků


Přemýšlíte nad tím, jaké zážitky si chcete s dovolené odvézt a jaké atrakce navštívit?

UŽ NEMUSÍTE!

V řadě hotelů totiž k pobytu obdržíte regionální slevovou kartu zdarma, která vám s výběrem dozajista pomůže. Získáte tak například velmi výhodné vstupy do místních muzeí, památek nebo výhodné jízdenky na lanové dráhy či hromadnou dopravu.

Informaci, zda vámi vybraný hotel nabízí kartu výhod, naleznete v popisku hotelu v sekci naše výhody.

Níže vám představujeme ty nejvýhodnější karty.


ZELL AM SEE KAPRUN CARD

Obsahuje vše, co potřebujete - sportovní, kulturní nebo přírodní atrakce. Kartu lze využít na lanovky, koupaliště, přírodní zajímavosti a na mnoho dalších památek. U ostatních bonusových partnerů možnost slevy. Více ZDE.

DAVOS GUEST CARD

Užijte si Švýcarsko jako nikdy předtím. S Davos Guest Card máte zdarma horské lanovky, paddleboard, rafting a mnoho dalšího. Více ZDE.

SCHLADMING DACHSTEIN CARD

Karta s sebou nese více než 100 prázdninových zážitků zdarma a k tomu ještě dalších 100 bonusových služeb. Veřejná doprava, lanovky, koupaliště, muzea - to vše a ještě víc s kartou výhod Schladming Dachstein Card. Více ZDE.

HARRACHOV CARD

Díky této kartě můžete získat slevy na služby i další výhody. Slevy se vztahují na sportovní atrakce, půjčovny, restaurace a další. Více ZDE.

KÄRNTEN CARD

Karnten Card je klíčem k dobrodružství, zábavě a spoustě výhod. Otevírá dveře do více než 100 oblastí Korutan. Lanovky, parky, muzea nebo koupání v jezerech - pohádková dovolená v Korutanech čeká jen na vás. Více ZDE.